SORU
18 AĞUSTOS 2010, ÇARŞAMBA


Android java.net.UnknownHostException: ev sahibi takımın

Bu kod çalışmıyor:

URL     url  = new URL( xmlPath );
InputSource input = new InputSource( url.openStream() );

her zaman, ana varsa bile bir UnknownHostException, sonuçta, başarılı bir tarayıcıdan farklı bir geliştirme ana bilgisayar (makine), ve aynı zamanda aynı şifreyi kullanarak vuruldu.

Muhtemelen çizgiden bir daha bu soruyu soran, http://stackoverflow.com/questions/3293659/android-java-net-unknownhostexception-host-is-unresolved-strategy-question tekrar ediyorum. Forum yazılımı bana bu soruyu ben sonuçta bulunan çözüm için daha fazla ilgi istemek için () yetersiz yanıt yorum için izin vermedi. Belki de henüz o ayrıcalık verilmesi için yeterince popüler değilim. Bu arada, aslında yeniden gönderme soruya farklı bir cevap alıyorum.

Temel olarak, kabul ediyorum ki belki de Android cihaz var bir sabit zaman DNS belirli koşullarda, ama denedim, örneğin anddev.org örnek kullanmak SAX çözümleyici ve işe yaradı bir makine var ve başka bir.

Edit: Belirtildiği gibi, çalışma bir cevap biliyorum Ve bunu yayınlayacağız.

Ben bir soru zaten soruldu ve cevaplandı başarısız olan (b) cevap kimin için cevabım faydalı olacaktır, Allah için.

CEVAP
16 HAZİRAN 2011, PERŞEMBE


Yukarıdaki adımları takip ama yine de hiç şans denemek oldu, nihayet ben sadece benim app öykünücüsü ınternet dışarı çıkmak izin vermedi fark. Bu yüzden sadece kullanıcıları Ekle manifest dosyanızda izinleri. Bitti! Jozsi için teşekkürler http://www.helloandroid.com/tutorials/how-download-fileimage-url-your-device bkz

 1. android.izni.İNTERNET
 2. android.izni.ACCESS_NETWORK_STATE
 3. android.izni.READ_PHONE_STATE

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • kremosakhaz

  kremosakhaz

  25 AĞUSTOS 2006
 • Muse

  Muse

  28 EYLÜL 2006
 • xXGAMERrs_Xx

  xXGAMERrs_Xx

  31 Temmuz 2014