SORU
22 AĞUSTOS 2013, PERŞEMBE


Could not load dosya veya derleme Sistemi.Net.Http.Temel öğeler. 'nın yer bildirim tanımı derleme başvurusuyla eşleşmiyor

Google API kullanan bir program üzerinde çalışıyorum. Ancak benim program çalıştırmak her zaman, aşağıdaki hata alıyorum tutar:

'Sistem.dosya veya derleme yüklenemedi Net.Http.İlkel,=1.5.0.0,=, Kültür tarafsız=b03f5f711d50a3a' ya da bağımlılıkları. bir Sürüm PublicKeyToken Bulunan bu derlemenin bildirim tanımı derleme başvurusuyla eşleşmiyor.

Visual Studio 2012 express kullanıyorum. Bu link ve birçok forum inceledim aşağıdaki denedim, ama hiçbiri çalışmıyor gibi görünüyor. Asıl sorun DLL DOSYASı, "" I referans ve kaynaklar Sistemi.Google.Apis.dll geliyor Net.Http.İlkel v1.5.0.0. Ancak bu sürüm program referanslarım 2.2.13.0. Program başvuru v1 zorunda çalıştım.5.0.0 yerine (Google.kaynağı ile birlikte dll kodunu bulmak için yönetmek API) ancak bu sadece hangi Sistem daha yeni bir sürüm ihtiyacım olan başka bir soruna neden oldu.Net.Http.Temel öğeler.

Bir şekilde bu geçici bir çözüm bulmak için çalışıyor değilim, ancak çalışan bir şey bulmak için görünmüyor olabilir. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

CEVAP
18 EKİM 2013, Cuma


Google API ile aynı sorunla karşılaştım. Asıl sorun burada, eğer yüklersenizMicrosoft İstemci Kitaplıkları Httpprojenizde Sisteminin güncelleştirilmiş bir sürümünü koyar.Net.Http.İlkel DLL. Web.config hala 1.5 varsayılan sürümünü kullanıyorsanız varsayar. Gerçekleşmesi gereken iki şey düzeltmek için vardır:

İlk:En son sürümleri için GüncelleştirmeGoogle APIveMicrosoft İstemci Kitaplıkları Http. NuGet üzerinden güncelleştirmeleri yükleyebilirsiniz. Web sitesi, tıklama üzerinde sağ tıklayarak "NuGet Paketleri Yönetmek" seçin Güncellemeleri solda. Bu yazının zamanda Google API bazı yayın öncesi sadece. "Yayın öncesi" güncelleme ekranın sol üst kısmında yer alıyor. seçerek NuGet üzerinden yükleyebilirsiniz

İkinciGüncelleme/web dependentAssembly ekleyin.config. Bunu yapmak için yüklenen system.net.http.primitives.dll sürümünü bilmeniz gerekir. Windows Gezgini içinde bin dizininizde bak. Üzerinde System.Net.HTTP.Primitives.dll sağ tıklatın Bul, özellikleri seçin ve ardından "Ayrıntılar" sekmesine. Sürüm orada bulunan not. Bu yazının zamanda benimdi4.0.10.0.

Sonra/güncelleme doğru sürümü için dependentAssembly bir bölüm ekleyin.

<runtime>
 <assemblyBinding xmlns="urn:schemas-microsoft-com:asm.v1">
  <dependentAssembly>
   <assemblyIdentity name="System.Net.Http.Primitives" publicKeyToken="b03f5f7f11d50a3a" culture="neutral"/>
   <bindingRedirect oldVersion="0.0.0.0-4.0.10.0" newVersion="4.0.10.0"/>
  </dependentAssembly>
 </assemblyBinding>
</runtime>

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • IGN

  IGN

  19 EYLÜL 2006
 • The Amazing Atheist

  The Amazing

  20 Kasım 2006
 • thepoke64738

  thepoke64738

  17 HAZİRAN 2011