SORU
3 ŞUBAT 2010, ÇARŞAMBA


Flash CS4 gidelim reddediyor

Flash bir proje var, ve birçok kaynak dosyaları vardır. Bu Jenine yoğun olarak kullanılan oldukça sınıfı, bir çağrı var. Geçenlerde (ve, belki de, umursamazca) Jenine başka bir ad alanından taşındı. Hazır olduğumuzu sanıyordum - vakti geldi diye düşündüm. Yeni Jenine olduğunu daha iyi her yol vardı kaybolmuş bazı kod kabartmak vardı ayrılmış kendisinden birkaç körelmiş sınıf ilişkileri vardı sonunda eve dönmek için Ad o vardı hep gizlice bilinen kalbi mi o gerçekten ait. Kendi türü arasında yer aldı.

Ne yazık ki, Flash bunların hiçbiri olurdu. Belki bir bağ kurdu. Belki de yaramadıistiyorumJenine ayrılmış olması. Her iki şekilde de, onun anısına Jenine eski, mükemmel sürümüne sarıldı. Hareket etmeyi reddetti. Onu (fonksiyon) çağrıları görmezden geldi. Yeni kamu arabirimleri onu unutmaya çalıştı. Bunun yerine, inşa edilen Jenine her örneği her zaman, onun sınıf için aşağı: eski sürüm bir nüshası vardı

var jenineInstance:Jenine = new Jenine();
trace( getQualifiedClassName(jenineInstance));
// Should print: com.newnamespace.subspace::Jenine
// Prints: com.oldnamespace.subspace::Jenine
// Ah, young love!

Kavga ettik. Söylediğim veya yaptığım bazı şeyleri gurur duymuyorum. Öfke yükselen bir uyum sonunda, Jenine tüm başvurular tamamen sildim. Tamamen sistemden silinmiş oldu. Benim imleç "Empty Trash" bir tabut. soğuk kapak menü seçeneği üzerine düştü

Flash hiç telafi sanmıyorum. Bu gün için hala Jenine anısına sıkı sıkıya bağlanıyor. Yaşlı, aksak onu tanımlar hala terk edilmiş hayalet gibi projem uçuyordur. Flash derlemek için zorladığım zaman, o hala benim film içine sevgiyle ekler onu, küçük bir türbe gibi diğer arasında, canlı sınıfları, onu tanımı yavru. Eğer onu görebiliyorlar mı merak ediyorum.

Flash ve ben gerçekten daha fazla konuşma. Benim kod yazıyorum, derler. Kasabada yeni bir kız eğer birisi sadece kaynak kodu yeni bir sınıfa toptan onu çoğaltmış gibi hemen hemen aynı görünüyor Yaz Jenine ismi var, ama Flash herhangi bir ilgi göstermedi. Çoğu gün sadece etrafında tasalanan ve aramıyorum düşünüyor, benim yorumlarda kötü şiir yazıyor.

Bu sadece Flash kod tabanı olduğunu korkunç karanlık lagün tekil, acı bir dalgalanma olduğunu kimse benzer bir tecrübe olmuştur umarım. Bazı şanslı tesadüfen, ya da derleyici kullanarak ne olursa olsun silmek için nasıl bir fikriniz varsa, lütfen, yardım lütfen.

CEVAP
3 ŞUBAT 2010, ÇARŞAMBA


Flash hala sınıflar için derlenmiş bayt kodu olan ASO dosya var. Windows, ASO dosyaları burada görebilirsiniz:

C:\Documents and Settings\username\Local Settings\Application Data\Adobe\Flash CS4\en\Configuration\Classes\aso

Bir Mac üzerinde, dizin yapısı /Users/username/Library/Application Support/ benzer


Bu dosyaları elle kaldırabilirsiniz ya da Flaş Control->Delete ASO files bunları kaldırmak için seçebilirsiniz.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Helen Bradley

  Helen Bradle

  4 Mart 2008
 • Ricardo Cerqueira

  Ricardo Cerq

  28 Mayıs 2008
 • SuicideSheeep

  SuicideSheee

  8 Ocak 2012