SORU
11 HAZİRAN 2014, ÇARŞAMBA


Nasıl 6 adaptif Güncellemelerinden KBS geriye doğru uyumlu ve iOS 6 iOS 7 ile olabilir?

Ben sadece WWDC video #216, "UİKit ile Adaptif UI Bina." izledi

45:10 Tony hakkında Güncellemelerinden 6 yeni değişiklikleri desteklemek için İB değişiklikler hakkında konuşuyor Ricciardi.

Diyor ki "geriye iOS eski sürümleri için bu belgeleri dağıtmak".

"Bu belgelerin" muhtemelen XİBs ve çizimlerini farklı büyüklük sınıfları için özel ayarlar var.) anlamına geldiği (

Bu uydurmuyorum. Bu WWDC video izle.

Bu nasıl mümkün olabilir? Sürekli koleksiyonları ve büyüklük sınıfları sadece iOS 8'de tanımlanmıştır. Nasıl iOS için yeni UI oluşturur bağımlı olan çalışma zamanı davranışı önceki iOS 8 sürümleri olabilir?

EğerOlası harika olurdu. İOS 6, 7, ve Apple Güncellemelerinden 6'ya eklediği 8 ve yeni esnek UI yararlanmak düzeni yetenekleri üzerinde çalışacak uygulamalar inşa olabilir. UI kod mantığı adaptif kendim yarattım, ve çok iş var.

CEVAP
27 Temmuz 2014, Pazar


Interface Builder değişiklikler Boyutu Sınıfları ile UI yapılan doğru iOS 7 cihazlar ve böyle büyük mükafat Önizleme görünür. Örneğin, Normal boy, Normal genişliği için Otomatik Düzen kısıtlamaları ve yazı tipi boyutlarını değiştirdim ve o değişti kısıtlamaları iPad Simülatörü 7.0 iOS görülebilir.

Tüm boyutu sınıf iyileştirmeleri iOS 7, Kompakt bir Yükseklik var boyut sınıfları dışında kullanılabilir. Bu Apple tarafından onaylandı ve şimdi doğrudan documentation olarak ifade edilir:

Uygulamalar iOS'den önceki iOS sürümlerini desteklemek için 8, en boy sınıfları geriye dönük olarak uyumludur.

Boyut sınıfları geriye dönük uyumlu
- Uygulama Güncellemelerinden 6 veya sonraki bir sürümünü kullanarak inşa edilmiştir
- App dağıtım hedef iOS 8'den önceki
Boy sınıfları film şeridi veya xib belirtilmiştir
- Yükseklik bileşeninin değeri değil kompakt

İOS 7 boyut derslerinin saygı yok çünkü, eğer onları kullanırsanız sorunları içine edeceğiz. Örneğin: Kompakt w Her h tanımlı ve h w Kompakt Kompakt Kompakt w Herhangi bir h saygı duyacaktır iOS 7 üzerinde tanımlı ama iOS 8 Kompakt w Kompakt h görünümünü vermektedir.

Bu yüzden, eğer kullanmak için bu iki boyutu sınıfları ve bakımı uyumluluğu iOS 7, yapardım, herhangi bir optimizasyon arzu için iPhone manzara içinde Herhangi bir g Herhangi bir g Herhangi bir Kompakt h veya h, O zaman gerçekleştirmek diğer iyileştirmeler için farklı boyut sınıfları olarak gerekli, ve bu şekilde ihtiyacın yok etmek için kullanın herhangi bir boyut sınıf ile kompakt yükseklik ve çalışan sorunları önlemek.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Jaclyn W

  Jaclyn W

  5 Mayıs 2006
 • Attempts at least

  Attempts at

  1 Ocak 2007
 • WOSU Public Media

  WOSU Public

  23 AĞUSTOS 2007