SORU
9 NİSAN 2009, PERŞEMBE


Nasıl ASP.NET Web Sitesi Uygulama ASP.NET Dönüştürmek

ASP.NET 3.5 bir web Sitesi (visual studio lingo) var, ama bu site büyümeye devam ediyor ve oldukça cowboyish diğer şeyler arasında arıyor. Bu bir Web Uygulaması (ad ve tüm) dönüştürülür görmek istiyorum.

Bu kolayca Visual Studio yapılabilecek bir şey var mı? Değilse, ad, vb tüm yaratabileceği orada başka araçlar. otomatik olarak yüklenecektir?

CEVAP
9 NİSAN 2009, PERŞEMBE


Here is a good walkthrough:

Aslında seçenek çıkıyor "web uygulamasına Dönüştürmek" YOK "". web siteleri "Web uygulamasına Dönüştürmek" için mevcut "web uygulamaları" !!!! seçeneği

[vurgu benim]

Burada yapılacak anlaşma, bu yüzden dönüşüm için:

 • "Ekle" VS 2008 çözüm (Dosya->Web yeni Eklenti>Yeni Proje->#- ^C . Web->ASP.NET Web Uygulama).

 • Daha sonra, eski tüm dosyaları "" sizin için yeni bir web sitesi kopyalama "web uygulama" ve oluşturulan geçersiz kılma herhangi bir dosya içinde yarattığı varsayılan

 • Bir sonraki adım, en çirkin, "elle" başvuru ekleyin. senin "yeni" web sitesi ". uygulama VS 2008 düşündüm PowerCommands oyuncak benim için böyle bir şey yapsın diğer kopya başvurular gibi tip proje, ama olmadı. Var kendiniz el ile yapmak bu adımda dikkatli olmak zorunda eğer birden çok sürümü varsa aynı Meclisi (benim AJAXToolkit gibi durum) veya meclisleri hem GAC var ve yerel sürümleri.

 • Son adımı tekrar ve inşa etmek için çalışıyor "web uygulama". Hataları gibi "olmaya devam eder .... '' bilinmeyen ad. Sen eksik bir derleme başvurusu? ". Yapmak tabii sen hariç hiçbiri yok nerede....''olanlar tarafından değiştirilir Sunucu kimlikleri kullanın kontrol eder. İçinde başka bir deyişle, referanslar eklemeye devam ve sadece kadar proje oluşturma çünkü mevcut hataları eksik .TASARIMCI.CS veya .TASARIMCI.VB dosyaları.

 • Daha sonra git "web uygulaması" projesi VS düğümü kök 2008 solution explorer, sağ göreceksiniz o zaman tıklayın, "web uygulamasına Dönüştürmek".seçeneğini Bu seçeneğin ne işe yaradığını aslında. "@Sayfa"küçük değişiklikler yaparak ve "@Denetimi" direktifleri sayfaları ve kontrolleri ve gerekli oluşturma .TASARIMCI.CS veya .TASARIMCI.VB dosyaları.

 • Çalış yapı "web uygulaması" tekrar. Eğer hataları, bakalım ne alırsanız başvurular eksik olabilir ve/veya git tıklayın "web uygulama Dönüştür" yine. Eğer herhangi bir hata varsa, bazen, bu eksik neden başka DESİGNER dosyalar, tüm değil sayfa/denetimleri o olacak TASARIMCI dosyalar onlar için yaratılmış. Ve sigara TASARIMCISI problem çözme "web uygulama Dönüştürme"tıklayarak tekrar yapmalı bu işi.

 • Başarılı VS inşa tamamladıktan sonra, gitmek için hazır olmalıdır. Web uygulama testi başlatın. İsteğe bağlı olarak, sağ edebilirsiniz "web uygulaması" projesinde düğüm kök VS 2008 Solution Explorer ' ı tıklatın "Özellikler" sonra "Web"sekmesini gidin ayarlamak için "" için bir web uygulaması (oluşturabilirsiniz IIS sanal klasör orada yeni sanal dizin VS). Eğer IIS kullanmak istiyorsanız sanal dizin eski "web sitesi kaldırmak gerekir" kullanılmış, IIS ilk.

 • Güncelleme: sayfalarınızı test ederken, EN sınıflarına DİKKAT "App_Code" klasörü, özellikle HAYIR AD. Bu büyük olabilir tuzak. İki sorun oldu uzantısı yöntemi aynı aşırı statik sınıf hiçbir ad alanı,bir uzanır DateTime? (Null) ve başka bir aşırı çağıran kendisi uzanır DateTime. Arama aşırı uzantısı olarak başka bir yöntem VS 2008 derleme geçti ve bize verdi çalışma ZAMANI derleme bir hata SADECE (IIS ile). Bu çağrı değişen o kadar " demekten başka bir aşırı yükleme uzantısı olarak arama yöntemi statik yöntem normal (sadece değişen aynı sınıfta çağrı, çağrı diğer sınıfları uzantısı kaldı aramalar yöntemi) bu olayı çözmek mi ama açıkçası, eskisi gibi güvenli değil VS 2005'te olmak. Özellikle hiçbir ad ile sınıfları.

 • Update2: dönüşüm Sırasında, "" App_Code VS 2008 yeniden adlandırır senin "". Old_App_Code Bu yeni isim geliyor çirkin, ama GERİ YENİDEN. İçinde "uygulama" modeli, tüm kod web bir derleme olacak. Çalışma zamanı, web sunucusu web nedir bilmez proje türü kullanıyor. Yok tüm Kodu "" ve App_Code klasörü al bunun için yeni bir meclis oluşturmak. Bu eğer klasör adında bir kod varsa yol, "App_Code", ile bitireceğiz ZAMANI aynı tür derleme hataları iki kurullarda bir tane var VS tarafından oluşturulan ve bir yarattığı / ASP.NET Geliştirme Sunucusu IIS. İçin bunu önlemek. "Old_App_Code"bırakın bunun için yeniden aynı adla, ya da Bir ŞEY HARİÇ: "". App_Code Yok bu herhangi bir kod yeri "App_Code" klasör ve prefereably bir YOK "web içinde senin bu ada sahip bir klasör uygulama".

Ben bu öncesinden beri biliyorum ama unuttum şimdi "" model web sitesi kullanılmaz gibi uzun :(.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • ★TheCrono Official Channel★

  ★TheCrono

  3 Mayıs 2014
 • JayzTwoCents

  JayzTwoCents

  26 AĞUSTOS 2012
 • TechXCentral

  TechXCentral

  12 Temmuz 2011