SORU
9 EYLÜL 2013, PAZARTESİ


Nasıl başardı NuGet paket C /CLİ projeleri desteklemek yapabilir miyim?

Bir C kullanıyorum zaman çalışır bir NuGet paketi yaptım# proje. lib/net40 dizininde bir DLL içerir ve DLL dosyasını referans olarak eklenir.

NuGet C destekler şimdi , nasıl, aslında DLL C /CLİ bir proje yönetilen bir referans olarak eklenebilir paketimi değiştirebilir miyim? Herhangi öğreticiler bu açıklama bulamıyorum. Eğer sadece paket eklemek için çalışırsanız, aşağıdaki hatayı alıyorum:

Hedefleri ',=v0 Yerli Versiyonu.bu projeye bu paketi yüklemeye çalıştığınız 0', ama paketi herhangi bir derleme başvuruları içermiyor ya da bununla uyumlu olan içerik dosyaları çerçevesi.

Bir çözüm lib/altındaki dosyaları yerel koymak olduğunu düşünürdüm, ama değil desteklenen http://docs.nuget.org/docs/reference/support-for-native-projects göre. Ayrıca, sadece lib altında doğrudan DLL koyarak bir şey yapmak için görünmüyor.

Görünüşe göre, .props .targets dosyası ile bunu yapmak zorunda olduğumu/yerli yapı altında, ama ben bu dosyaları koymak için bu işi yapmak için ne lazım ?

CEVAP
20 Mayıs 2014, Salı


Değerleri çalışma zamanında belirlenir, çünkü bu olur. Delik zaten güncelleştirilmiş olduğunu varsayar dolayısıyla değerleri çalışma zamanında girilen bağlı olarak bir dönüşüm getirebilir.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Easy Learn Tutorial

  Easy Learn T

  10 Kasım 2012
 • sdasmarchives

  sdasmarchive

  2 HAZİRAN 2010
 • Turkish Airlines

  Turkish Airl

  11 AĞUSTOS 2006

İLGİLİ SORU / CEVAPLAR