SORU
17 EYLÜL 2010, Cuma


Nasıl Pleksus bir Bileşen mevcut MavenSession veya MavenExecutionRequest almak için

Oluşturmak istiyorum birkaç Mojos için ev ortak mantığı Pleksus bir bileşen oluşturdum. Mojo localRepository ve proje gibi bilgi (ve sınamak) geçmek mümkün olmuştur.

Eğer bir Mojo gelen parametre olarak onları geçmek zorunda kalmadan bileşeni içinde MavenSession MavenExecutionRequest almak için bir yol olup olmadığını merak ediyordum. Benim bileşen Maven bir Mojo başlar biliyorum.

Bu durumda Maven 2 kullanıyorum.

CEVAP
13 Mayıs 2015, ÇARŞAMBA


Bu EOFException Dosyanın Sonuna ulaşıldı gösterir, yani, okumak için daha fazla bayt vardır. Bu durum diğer yöntemler dönüş değeri ise sadece okumak için daha fazla hiçbir şey olmadığını sinyal için başka bir yoldur, -1 gibi. Şaşkınlığının yığın izleme gördüğünüz gibi, bu yöntem istisna Atma yöntemleri; java.io.RandomAccessFile.readFully(RandomAccessFile.java:419) com.squareup.tape.QueueFile.readHeader(:165) okunur. Gibi olamaz "tüm bayt genelde ister) okumak, sadece bu yüzden gibi yakalamak istemiyorsan"; catch(EOFException e) { /* ignore */ } :)engelledi https://docs.oracle.com/javase/7/docs/api/java/io/EOFException.html

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Canal de arkyoru

  Canal de ark

  18 Ocak 2007
 • Gimpology.com Video Tutorials

  Gimpology.co

  3 ŞUBAT 2008
 • Lin Steven

  Lin Steven

  17 EKİM 2006

İLGİLİ SORU / CEVAPLAR