SORU
30 HAZİRAN 2010, ÇARŞAMBA


Sıkı modu daha fazla ölçülebilir mi?

'Sıkı modu' daha fazla ölçülebilir, genel olarak mı? yapmak, bir tarayıcı içerisinde javascript yürütme mu Büyük tarayıcılar herhangi bir ek optimizasyon yapmak veya katı modda performansını artıracak başka teknikler kullanıyorlar?

Biraz başka bir şekilde ifade etmek, katı mod, diğer hedefleri arasında, tarayıcılar ek optimizasyon veya diğer performans geliştirmeleri tanıtmak için izin vermek için tasarlanmıştır?

CEVAP
30 HAZİRAN 2010, ÇARŞAMBA


sıkı modugerçekten performans, bu dilin strict variant hakkında, onun değilana hedefiolduğu kabul edilir ne önlemek içinhata eğilimli vardır.

Temelde hedefine dili yapmaktırdaha güvenli, semantik bir çok değişiklik var, ayrıca ek hata denetimi yapılır ve hatalr gürültülü, sigara içilmez katı kod şeyler sadece sessizce başarısız tanıtımı.

Hakkında performans, sanırım tarayıcı satıcıları artık zorlanıyor şimdi uygulamaya sıkı modu, sorun JS motorları çoğunlukla temel ECMA 3, ve uygulama katı mod değil kolay, bu yana kapsamıkatılıkçok esnek olmayan, katı ve sıkı kod karıştırabilirsiniz.

Ayrıca Bkz:

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Ben Schoon

  Ben Schoon

  23 Kasım 2012
 • DavideoDesign

  DavideoDesig

  24 NİSAN 2006
 • lifeisforsharingDT

  lifeisforsha

  18 Mayıs 2011

İLGİLİ SORU / CEVAPLAR