SORU
30 HAZİRAN 2010, ÇARŞAMBA


Sıkı modu daha fazla ölçülebilir mi?

'Sıkı modu' daha fazla ölçülebilir, genel olarak mı? yapmak, bir tarayıcı içerisinde javascript yürütme mu Büyük tarayıcılar herhangi bir ek optimizasyon yapmak veya katı modda performansını artıracak başka teknikler kullanıyorlar?

Biraz başka bir şekilde ifade etmek, katı mod, diğer hedefleri arasında, tarayıcılar ek optimizasyon veya diğer performans geliştirmeleri tanıtmak için izin vermek için tasarlanmıştır?

CEVAP
30 HAZİRAN 2010, ÇARŞAMBA


sıkı modugerçekten performans, bu dilin strict variant hakkında, onun değilana hedefiolduğu kabul edilir ne önlemek içinhata eğilimli vardır.

Temelde hedefine dili yapmaktırdaha güvenli, semantik bir çok değişiklik var, ayrıca ek hata denetimi yapılır ve hatalr gürültülü, sigara içilmez katı kod şeyler sadece sessizce başarısız tanıtımı.

Hakkında performans, sanırım tarayıcı satıcıları artık zorlanıyor şimdi uygulamaya sıkı modu, sorun JS motorları çoğunlukla temel ECMA 3, ve uygulama katı mod değil kolay, bu yana kapsamıkatılıkçok esnek olmayan, katı ve sıkı kod karıştırabilirsiniz.

Ayrıca Bkz:

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Epic Tutorials for iPhone, iPad and iOS

  Epic Tutoria

  18 EYLÜL 2011
 • theavettbrothers

  theavettbrot

  9 ŞUBAT 2007
 • William Hyde

  William Hyde

  23 HAZİRAN 2008