SORU
7 Mart 2009, CUMARTESİ


Svn kullanarak:mergeinfo TortoiseSVN, bunu kapatmanın bir yolu var mı?

Bir TortoiseSVN yaptığım zaman birleştirme, dizinleri bir sürü içerir, ve biraz değiştirilmiş dosyaları içine, hatta gerçek bir değişiklik yok olduğunu dosyaları.

Özelliği svn:mergeinfo değiştirir

Bu özellikler dizin/dosyalar kümesi gerekli bir sebep var mı? svn:mergeinfo bu değişiklikleri yapmak değil almak için herhangi bir yolu var mı?

Ben genellikle sadece maddeler işlemek, ama bu ekstra zaman kaybına neden olur döner.

CEVAP
7 Mart 2009, CUMARTESİ


Bu dosyaları ve dizinleri svn çünkü, çok büyük olasılıkla oluyor:mergeinfo özelliği, bir önceki set birleştirme. Genellikle mergeinfo dosyaları tek tek yazılmasına neden olan bir şekilde tek tek dosyaları veya dizinleri birleştirmek için iyi bir fikir olduğunu sanmıyorum. Mergeinfo özelliği yapısal dizinler, /trunk /dalları/1.0 gibi tek akışınız için en yüksek düzeyde birleştirilmesi alışkanlığı içine almalısınız.

Ancak, eğer sen bulmak Kendin ile mergeinfo özellikleri tek tek dosyaları ve klasörleri, orada iki şey yapabilirsin: ilk şey basitçe kaldırmak için svn:mergeinfo özelliğinden dosyaları ve dizinleri soru. Bu gerçekten ne yaptığını ve etkilerinin ne olabileceğini bilmeden tavsiye edilir emin değilim. Daha önce belgeleri bunu okuyun!

Yapabileceğiniz ikinci şey SVN eğer yazılım güveniyorsanız, muhtemelen doğru şey seni istiyor, özellik değişiklikleri yapmak işlemek.

Ama, takım arkadaşlarım ile bu sıkıntı artık yok yani bu doğru alışkanlıkları almak için çalışıyorum.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • DominicFear

  DominicFear

  30 Kasım 2006
 • KoreanFrogMania님의 채널

  KoreanFrogMa

  18 Aralık 2011
 • sonia989

  sonia989

  26 EKİM 2006

İLGİLİ SORU / CEVAPLAR