SORU
12 Temmuz 2013, Cuma


Tanıma Android (JellyBean)Çevrimdışı Konuşma

Google çevrimdışı konuşma tanıma kullanılabilir üçüncü taraf için Google'dan Şimdi yaptı apps gibi görünüyor. the app named Utter tarafından kullanılıyor.

Bu çevrimdışı konuşma rec ile basit sesli komutları nasıl yapılacağı ile ilgili herhangi bir uygulamaları gören oldu mu? Sadece düzenli SpeechRecognizer API kullanmak ve otomatik olarak çalışır mı?

CEVAP
16 Temmuz 2013, Salı


Google Arama çevrimdışı tanıma güncelleştirmeyi etkinleştirmek mi sessizce, ama (henüz) API veya ek parametreler SpeechRecognizer class içinde kullanılabilir. İşlevselliği kullanılabilir hiçbir ek kodlama, ancak kullanıcının cihaz yapılandırılması gerekiyor doğru için çalışmaya başlar ve bu nerede sorun yatıyor ve ben tahmin neden bir sürü geliştiriciler kabul ediyorlar ‘eksik bir şey’.

Ayrıca, Google çevrimdışı tanıma donanım kısıtlamaları nedeniyle kullanarak belirli Jelly Bean cihazlar yasak. Bu kesin bir şey yok, aslında, belgelenmiş, kullanıcı için yapılandırma yetenekleri bu kadar değil uygulandığı deneme yanılma (onlar için) bir madde olduğunu kanıtlamıştır. Bu ‘rehber’ ben onlarla kaynağı. değil olanlar İçin bazı hemen işe yarıyor –

 1. Yapmak varsayılan Android Ses Recogniser değil Google için ayarlanmış olduğundan emin Samsung/Vlingo
 2. Kaldırma herhangi bir çevrimdışı tanıma zaten yüklü dosyaları Google Sesli Arama Ayarları
 3. Android Uygulama Ayarlarına gidin ve eğer Kaldır bakalım Google Arama ve Google Sesli Arama için güncelleştirmeleri uygulamalar.
 4. Yukarıdaki yapamazsın, Oyun dükkanına gidecek olan varsa Eğer seçeneği var.
 5. Yeniden başlatma (2, 3 veya 4 elde eğer)
 6. Google Arama güncelleme ve Oyun Mağazası Google Sesli Arama (Eğer eğer bir güncelleme mevcut zaten eğer 3 ya da 4 ya da) elde etti.
 7. Yeniden eğer 6 ulaştın
 8. İngilizce İNGİLTERE dil dosyalarını çevrimdışı yükleyin
 9. Yeniden doğmuş gibi
 10. Bir bağlantı ile utter! kullanın
 11. Geçiş modu uçak ve bir deneyin
 12. Çalışan bir kez, diğer diller çevrimdışı tanıma, İngilizce gibi çok çalışmaya başlamak BİZİ.

EDİT: Geçici olarak İngilizce İNGİLTERE için cihaz ayar değiştirme de bu bazı kullanıcılar için işe kickstart gibi görünüyor.

Bazı kullanıcılar rapor hala vardı için yeniden bir kaç kez daha önce ki çalışmaya başlar, ama hepsi oraya sonunda, sık sık anlaşılmaz bir şekilde ne yapmış, anahtarı olan içi Google Search APK, yani kamu malı veya bir kısmı AOSP.

Kurmak ne kadar Google bir bağlantı çevrimdışı veya çevrimiçi tanımayı kullanmak için karar vermeden önce kullanılabilirlik testleri. Bağlantı başlangıçta kullanılabilir, ancak bağlantı hatası tedarik edecek Google yanıtı, önce kaybolursa, çevrimdışı için geriye dönük olmayacak. Eğer ağ sentezlenmiş ses için bir istek yapılmışsa bir yan not olarak, hiçbir hatası başarısız * * * * – sessizlik olsun.

Google Arama güncelleme Şimdi Google ek özellikler etkin ve eğer herhangi bir internet bağlantısı ile kullanmaya çalışırsanız aslında, hata olur. Eğer bu yeteneği ortaya çıktı gibi sessizce geri çekileceğini merak ediyordum olarak bu söz ve bu nedenle üretim güvenerek olmamalı.

Eğer SpeechRecognizer sınıfı kullanmaya başlamak istiyorsanız, sizi uyarıyorum, major bug Bir çok işlemek için kendi uygulama gerektiren, ile ilişkilidir.

Özellikle talep edememek= gerçek çevrimdışıbu özelliği kontrol etmek imkansız veri bağlantısı olmadan manipüle yapar. Saçmalık. Kullanıcı e-postaları kadar basit bir şey etkin değil neden soruyorsun yüzlerce alırsınız!

Yukarıda umarım yardımcı olur.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Candyrat Records

  Candyrat Rec

  10 Mayıs 2006
 • GirlSanctuaryBlog

  GirlSanctuar

  28 Aralık 2011
 • humanHardDrive

  humanHardDri

  16 Mart 2011