SORU
26 AĞUSTOS 2008, Salı


Yeniden düzenleme araçları Python için ne kullanabilirim?

Yeniden adlandırmak istediğim bir sürü ders var. Bazıları küçük bir ada var ve o ismi bu ismi değişti istemiyorum diğer sınıf adları, yeniden. Bu en Python kodu yaşıyor, ama biz de başvurular sınıf isimleri bazı XML kodu var.

Basit arama ve değiştirme sadece şimdiye kadar beni alır. Benim durumumda, AdminAction AdminActionPlug için yeniden adlandırın ve AdminActionLoggerPlug için AdminActionLogger istiyorum, bir arama-ve-değiştir ilk de ikinci, haksız yere vurmaz.

Herkes Python yeniden düzenleme araçlar ile deneyimi olan var mı ? Bonus XML belgeleri sınıf adları da tamir ederlerse puan.

CEVAP
27 AĞUSTOS 2008, ÇARŞAMBA


Bu arada, vim ile entegrasyon, bir nevi bu iki aracı denedim.

İlk Rope, Vim (emacs) ile plug-gelen python yeniden bir kütüphane. Birkaç yeniden adlandırır için çalıştım ve kesinlikle beklendiği gibi çalıştı. Güzel olan, bana bir fark olarak yeniden düzenleme önizleme için izin verdi. Biraz metin-tahrik edilir, ama bu benim için sorun değil, sadece öğrenmek için daha uzun sürer.

İkinci adı puan kazanır sanırım Bicycle Repair Man. Ayrıca vim ve emacs takılır. Henüz çok oynamadı, ama uzun zaman önce çalıştığımı hatırlıyorum.

Yeniden düzenleme yeterince henüz iki veya daha denedim türleri ile oynamadı, ama onlarla biraz daha fazla hack yapacağım.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • DancingIsAPassion

  DancingIsAPa

  29 AĞUSTOS 2009
 • LiveForGodsKingdom

  LiveForGodsK

  6 NİSAN 2008
 • TecnoTutosPC

  TecnoTutosPC

  19 Kasım 2012