SORU
12 Aralık 2010, Pazar


AKSARAY ihtiyacı nedir. Ne zaman UI css html javascript jQuery dan elde edilebilir?

Hakkında OLUMSUZLUK bir UI çerçevesi okuyordum ve bazı UI bileşenleri sağlar. Ama nasıl daha iyi veya extjs mevcuttur ya da arada bir WordPress kullanmak css bileşenleri sayısı farklı ve html ve js. Neden birileri AKSARAY öğrenmelidir.

CEVAP
12 Aralık 2010, Pazar


JS düz JS jQuery gibi OLUMSUZLUK düz JSP/Sunucu uygulaması/HTML/CSS/: daha az kod ile daha çok iş yapın. Örnek olarak PrimeFaces almak için tam görmek için showcase kod örnekleri göz atın. RichFaces de tam kod örnekleri ile showcase var. Bu örnekleri yakından incelerseniz, o zaman temelde model olarak basit bir Javabean class gerektiğini ve görünüm olarak XHTML dosyası.

/CSS/JS yalnız HTML değişimi de dikkate sunucu tarafında yer almalıdır (Özellikle:/Sunucu uygulaması) JSP AKSARAY görmeniz gerektiğini unutmayın. AKSARAY kaldırır ihtiyacı olan tüm demirbaş toplama HTTP isteği parametreleri, dönüştürme ve onları doğrulamak, güncellemek model değerleri, yürütme hakkı Java yöntemi yapmak için iş ve malzeme üreten HTML/CSS/JS demirbaş kodu. AKSARAY ile temelde model tanımı olarak görünüm tanımı ve Javabean bir sınıf olarak XHTML bir sayfa. Bu büyük ölçüde gelişimini hızlandırır.

Her bileşen MVC çerçevesi, web tabanlı olarak, daha az işlenmiş HTML/CSS/JS üzerinde hassas bir denetim OLUMSUZLUK var. Ekleme özel JS kodu değil mi bu kadar kolay almak zorunda AKSARAY görünüm durumu sunucusu yan hesap olarak (örneğin sağlayan bir düğme devre dışı olarak JS tarafı olmayacak etkinleştir düğmesi AKSARAY yan, hangi sırayla büyük bir güvenlik avantajı). Eğer bu ancak büyük, çok çekici bir kadın ise, o zaman yerine bir eylem Spring MVC gibi MVC çerçevesi, web tabanlı arayın. Sadece bu HTML/CSS/JS kodu yazmak zorunda olduğunu dikkate alacağımkendini. Ayrıca eğer Facelets geri JSP için düşersen, gelişmiş şablon özellikleri de kaçırmış olacaksınız.

Diğer yandan, eğer büyük bir JSP/Sunucu uygulaması/HTML/CSS/JS/jQuery tabanlı web sitesi ve istediğin için yeniden Düzenle tekrarlanan JSP/Sunucu uygulaması/HTML/CSS/JS/jQuery demirbaş kodu yeniden kullanılabilir bileşenler, o zaman bir çözüm olur OLUMSUZLUK. Özel şablonlar, tagfiles ve bileşenleri bu yardımcı olabilir. Bu bakış açısından, AKSARAY JSP/Sunucu uygulaması/HTML/CSS//jQuery (ve bu oldukça önemli OLUMSUZLUK içine dalış önce bu temelleri anlamak bu yüzden) JS üzerinde duruyor.

Ayrıca Bkz:

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • bashirsultani

  bashirsultan

  22 Mart 2010
 • LivestrongWoman

  LivestrongWo

  1 Aralık 2011
 • pilslajt

  pilslajt

  20 HAZİRAN 2008