SORU
19 NİSAN 2010, PAZARTESİ


Alay nedir?

Alay nedir? .

CEVAP
19 NİSAN 2010, PAZARTESİ


Eğer isim İse . Prolog: ^em>alaysözlükte kelimenin anlamlarından birini bulacaksınızbir şey bir taklit olarak yapılmış.


Alay öncelikle birim testi kullanılır. Test altındaki nesne (karmaşık) diğer nesneleri üzerinde bağımlılıkları olabilir. Test etmek istediğiniz nesnenin davranışı ayırmak için gerçek nesnelerin davranışını taklit alay tarafından diğer nesneleri değiştirin. Bu ise gerçek nesneleri birim test içine dahil etmek pratik kullanışlıdır.

Kısacası, alay gerçek nesnelerin davranışını simüle nesneleri yaratıyor.


Bazen ayırt etmek isteyebilirsinizalaykarşıt olarakstubbing. Bu konu ancak bir saplama bir tanımlamama konusunda bir anlaşmazlık "" benzetilen nesne. az da olabilir Saplama yeterli davranışları test edilen nesnenin testi yürütmek için izin vermek için kullanır.

Bir alay saplama gibi ama test ayrıca test altındaki nesne beklendiği gibi sahte aramalar doğrulayın. Bu testin bir parçası. doğru kullanıldığını doğruluyor.

Bir örnek vermek gerekirse: kayıtları saklamak için bellek basit bir yapı uygulayarak bir veritabanı saplama. Test edilen nesne ve veritabanı saplama kayıtları bu testi yürütmek için izin vermek için okuma ve yazma. Bu nesne veritabanı ile ilgili bazı davranışları test edebilir ve veritabanı saplama sadece test çalışmasına izin dahil olacaktır.

Eğer senin yerine test altındaki nesne veritabanı için bazı özel veri yazan doğrulamak istiyorsanız alay veritabanı olacak. Test veritabanı alay etmek için yazılmıştır ne hakkında iddialar dahil olur.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Chriselle Lim

  Chriselle Li

  26 Ocak 2008
 • RinconDynamic

  RinconDynami

  1 EKİM 2011
 • WiseOwlTutorials

  WiseOwlTutor

  21 EKİM 2011