SORU
26 EYLÜL 2008, Cuma


Bir profesyonel Emacs kullanarak bir video bulabilir miyim?

Birileri gerçekten Emacs, gerçekten iyi kullanarak bir video görmek istiyorum. Eğitici bir video değil, sadece ham gücünü gösteren bir şey. Şaşırmak istiyorum.

Bu soru için ilham kaynağı 0* *şudur:

"Kullanmanın yolu akıllı olmak zorunda [Emacs] sana da yapar inanılmaz eğer uzmanlaşırsan güçlü . Paul Nordstrom bak git omuz bazen çalışıyor olsa da, eğer bana inanmıyorsun. Bir gerçek var göz açıcı kullanmış olan biri için Visual Blub .NET-tüm IDE kariyer."

CEVAP
27 EYLÜL 2008, CUMARTESİ


EmacsWiki bazı Emacs sihirbazlık gösterisi ekran için bazı bağlantılar vardır: http://www.emacswiki.org/emacs/EmacsScreencasts

Balçık görüntülü Marco Baringer (bağlı olan EmacsWiki sayfa) mükemmel eğer ilgileniyorsanız içinde Lisp, ve orada bazı büyük açıklama videosu (hangi açıklar bazı klavye kısayolları) burada: http://www.pchristensen.com/blog/articles/reference-for-the-slimelispemacs-screencast/ - Bu iyi bir ilham kaynağı bir kez olsun Emacs ile başladı.

Eğer Python ilgileniyorsanız eğer, http://www.youtube.com/watch?v=OMi-uN-6O1Q bkz

Eylül 2012 GÜNCELLEME: EmacsMovies.org ilginç görünüyor. Yeni ve daha fazla video eklemek için bir planı var gibi görünüyor.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Joshua Benedict

  Joshua Bened

  26 EKİM 2013
 • LivestrongWoman

  LivestrongWo

  1 Aralık 2011
 • ŠĩŗĜŕôŵåɭȍҭҭ

  ŠĩŗĜŕô

  29 Kasım 2009