SORU
22 ŞUBAT 2009, Pazar


Çalışan İnternet aynı makinede 6, Internet Explorer 7 ve Internet Explorer 8, Explorer

Herkes gibi, Internet Explorer 6 ve Internet Explorer 7 üzerinde benim kod test etmem lazım. Şimdi İnternet Explorer 8 kullanmak istiyorum hangi geliştirici için bazı büyük araçlar vardır. Ayrıca Internet Explorer ile benim kodu test başlamak için yakında çıkacak 8, istiyorum.

Çalışan Internet Explorer 6, Internet Explorer 7 ve Internet Explorer aynı makinede 8. soru: Internet Explorer 6 ve Internet Explorer 7 ile far Multiple IE kullanıyorum. Ama insanlar haberine göre, bu sayfa bir önceki cümle ile bağlantılı yorum) 8 Internet Explorer yüklendikten sonra Internet Explorer 6 ile sorun var. Bu hataları form alanlarına odaklanma ile ilgilidir. Internet Explorer 7'ye kadar Internet 8, Internet Explorer 7 render motoru kullanabilir Explorer da bir önemi kalmaz, ama biz hala Internet Explorer 6 lazım.

Nasıl aynı makinede Internet Explorer 6, Internet Explorer 7 ve Internet Explorer 8 çalıştırmak için?

CEVAP
22 ŞUBAT 2009, Pazar


Ben olsam yapmam. Sanal bilgisayar kullanın. Küçük bir kur alabilir, ama uzun vadede kendinize teşekkür edeceksiniz. Deneyimlerime göre, gerçekten yan tarafından temiz bir şekilde yüklenmiş onları yan alamazsınız ve bağımsız yükler sürece gerçekten 0 gerçek tarayıcı render olduğunu doğrulayabilirsiniz.

Güncelleme:Bunu yapmak için daha iyi yollar Windows 7) Windows XP Modu birden fazla sanal makine kurmak için kullanıyor gibi görünüyor: IEBlog Testing Multiple Versions of IE on one PC.

Güncelleme 2:(11/2014) bu son güncelleme beri yeni çözümler vardır. Microsoft artık her ortamda VMs YANİ birden çok sürümü test için sağlar: Modern.IE

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Google Chrome

  Google Chrom

  1 EYLÜL 2008
 • LivestrongWoman

  LivestrongWo

  1 Aralık 2011
 • pucksz

  pucksz

  24 Mart 2006