SORU
23 HAZİRAN 2011, PERŞEMBE


Devre dışı Otomatik Referans Bazı Dosyalar için Sayma

İOS 5 SDK indirdim ve ARK yeni Apple derleyici harika bir özellik olduğunu buldum. Şu an için, pek çok üçüncü parti çerçeveleri ARC desteği yok. Benim yeni kod için YAY kullanmak ve mevcut/onay kodu değişmeden korumak kalabilir mi? ARC dönüştürücü bazı çerçeveler, JSONKit gibi dönüştürücü kullanarak ARC dönüştürülemez çünkü burada çalışmıyor.

Düzenleme:

Cevap ARC istemediğiniz dosyalar için derleyici bayrakları -fno-objc-arc eklemektir. 4, hedefin altında bunu yapabilirsiniz - ^ böyle büyük mükafat . Aşama - ^ Oluşturun . Kaynakları Derlemek.

CEVAP
23 HAZİRAN 2011, PERŞEMBE


The public ARC docs süre değil doğrudan açık nokta, galiba önermek sürece her sınıf ya da tüm ARK veya tüm elle yönetilen, sınıfları entegre edilebilir tek bir program.

Sadece yapamam karışımı YAY ve non-ARC tek bir sınıf; belge diyor gönderme retain, release, autorelease, veya retainCount mesaj tarafından herhangi bir yolla (dahil zamanlayıcı ve gecikmeli gerçekleştiren kullanım @selector) yasaklı ARC kod. Yani yapamazsın olmayan YAY bir YAY sınıfı (çünkü gerekli mesajlar yasak) ve yapamazsın YAY olmayan bir ARC sınıf (çünkü ARK ekler sözdizimi öğeleri geçersiz olmadan ARC).

Aynı belge olmayan kütüphaneler ARC/ARC bir programa çerçeveler entegre olup olmadığını biraz daha net. Evet. Tüm kod YAY olmayan bir program ARC kütüphaneleri/çerçeveler kullanabilirsiniz kalmayacaklarını değil, ama yukarıdaki tüm göz önüne alındığında, Evet, ima gibi görünüyor.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Adam Washington

  Adam Washing

  12 Mayıs 2006
 • SHAYTARDS

  SHAYTARDS

  1 EKİM 2008
 • Snazzy Labs

  Snazzy Labs

  9 Aralık 2008