SORU
10 EYLÜL 2015, PERŞEMBE


Force touch 3D / iPhone 6 veya iPhone 6 Plus simülatörleri dokunmatik simüle

Bir güç touch iPhone 6 üzerinde böyle büyük mükafat 7 GM kullanarak taklit ya da 6 Artı iPhone simülatörü için çalışıyorum. Özellikle, Uygulama Kısayolları uygulama olan test uygulamasının simgesini gücü dokunmatik taklit etmeye çalışıyorum.

Bana bildirin eğer orada bir çözüm için canlandırır. bu, denedim uzun basın hangi saati simülatörü kullanır simüle etmek için güç touch, işe yaramadı beri iPhone yakalar o kadar uzun basın jest.

Güncelleme: Apple ViewControllerPreview Örnek kod indirdim. Örnek uygulama çalıştırma 6, 3D / force touch desteklemiyor iPhone özellik olsa da bu simülatör görüyorum. Eğer bir güç touch izleme dörtgeni ile etkin bir macbook kullanıyor olsaydım özelliği desteği olsaydı hala emin değilim.

enter image description here

EDİT: force touch izleme dörtgeni iz force touch, iPhone 6 veya 6 Plus simülatörü 3D dokunmatik simüle etmek için kullanmak için bir girişim olan bir macbook biri Olabilir mi? Benim teorim yeni MacBook yeni iPhone simülatörleri üzerinde 3 boyutlu dokunmatik simüle etmek için de kuvvet dokunmatik iz kullanabilirsiniz. Bir yorum varsa onu deneyin sonuçlarını gösteren eklenti ve güncelleme sonrası edebilirim.

EDİT2: Force Touch macbook artıları yardım etmeyin daha yeni model trackpads gibi görünüyor.

CEVAP
11 EYLÜL 2015, Cuma


here diyor! sayfanın en altında....

Geliştirme Ortamı

Güncellemelerinden 7 3D Dokunma gelişimini destekler. Güncellemelerinden tüm hata ayıklama özellikleri için kullanılabilir yeni özellikler uyguluyor.

Aşağıdakileri göz önünde bulundurun:

Böyle büyük mükafat 7.0 ile 3D Touch destekleyen bir cihaz geliştirmek gerekir. Böyle büyük mükafat 7.0 simülatör 3D Touch desteklemiyor.

Böyle büyük mükafat 7.0 ile göz uygulamak ve kod görünümü denetleyicileri pop gerekir. Böyle büyük mükafat 7.0 Interface Builder 3D Touch için görünümü denetleyicileri veya geçişler yapılandırmak için grafik desteği sağlamaz.

Tüm kullanıcılar için 3D Dokunmatik etkin ve tüm özellikler mevcut olmasını özürlü ile uygulamanızı test etmek için emin olun. 3D Dokunmatik bir cihaz üzerinde Ayarlar 3D Dokunmatik ^ devre dışı bırakabilirsiniz . Genel >Erişilebilirlik >3D Touch

Bu yüzden ne yazık ki bunu yapmak için gerçek cihazlar ele almaya ihtiyacımız var gibi görünüyor. :-(

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Atlantic Records

  Atlantic Rec

  15 Aralık 2006
 • bigky226

  bigky226

  11 HAZİRAN 2006
 • Pál Zoltán Illés

  Pál Zoltán

  30 NİSAN 2007