SORU
24 HAZİRAN 2009, ÇARŞAMBA


gıt frekans taahhüt

Svn çocuğuyum geçtim beri testlerim benim işim taahhüt geçmek daha ben yeniden her zaman tamamlar ve başladım. Sonunda bir işlevi işlevi tarafından yapılıyor buluyorum.

Ben de başka projeler emacs gibi git,wordpress vb kullanarak parça. Bu genellikle işlemek olmadığını görüyorum. Ben de merak ediyorum nasıl ofthen tamamlama mı?

CEVAP
25 HAZİRAN 2009, PERŞEMBE


Gıt projenin kendisi için kılavuz (ve Linux projesi) AFAIK tek başına işlemek "mantıklı". ayrı değişiklik

Bu biraz belirsiz, ama muhtemelen eğer bir proje sürekli ve üzerinde çalışıyorsanız birkaç günde bir taahhüt istemiyorummuhtemelenistemiyorum tamamlamak sonra her fonksiyonu değiştirmek - eğer düzenlenen çeşitli fonksiyonları içinde birkaç farklı dosyaları, istediğiniz taahhüt tüm ilgili işlevselliği bir arada olursa ve sağlamak yararlı bir commit mesajı ile. Kodu her değişiklik tüm ilgili olmalıdır tamamlama, ama (ve muhtemelen olmalı) kesinlikle birkaç dosya üzerinde olabilir.

Muhtemelen akılda tutmak istediklerini kod yorumları. Eğer biri varsa işinizi birleştirme gerektiğine karar vermeye çalışıyordu, onları birbirinden çalışmak mantıksal olarak bağımsız ve ayrı bir taahhüt varsa her tanıtılıyor işlemek için çok daha kolay. Bu sağlar (veya diğerleri) cherry pick çalışma etkili - Eğer üç işleyen bir işlevi değiştirilmiş her ama hepsi birleştiğinde bir şekilde - yapamazsın geçerli biri olmadan diğer ikisi olmadan kırma bulunanla - o zaman en iyisi olamaz tek bir taahhüt.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • EatingIn

  EatingIn

  12 EKİM 2013
 • Matthew Smith

  Matthew Smit

  24 Mayıs 2010
 • Tome Rodrigo

  Tome Rodrigo

  9 Temmuz 2006