SORU
25 NİSAN 2011, PAZARTESİ


:Hover durumu için:önce yazmayı ve:sonra?

Nasıl :hover :visited a:before neden yazılır?

a:before:hover çalışıyorum ama işe yaramıyor

CEVAP
25 NİSAN 2011, PAZARTESİ


Bu gerçekten yapmak için çalışıyoruz ne bağlıdır.

Eğer sadece a eleman pseudo-sınıf eşleştiğinde 4 ** sözde öğesi bir stil uygulamak istiyorsanız, a:hover:before a:visited:before yerine yazmak gerekir. Pseudo-element geliyor dikkat edinsonrapseudo-class (ve aslında, tüm seçici sonunda). Fark iki farklı şey; "sözde-seçiciler" bu gibi sözdizimi sorun. bir kez karıştırmaz ikisini de çağırıyorlar o da

Eğer CSS3, sen-ebilmek göstermek yazıyorsanız bir eleman sahte çift iki nokta üst üste ile bu ayrımı daha net yapmak için. Dolayısıyla, a:hover::before a:visited::before. Ama eğer IE8 gibi eski tarayıcılar için büyük geliştiriyorsanız, o zaman uzakta tek nokta üst üste iyi kullanarak alabilirsiniz.

Pseudo-sınıfları ve pseudo-elementleri spec belirtmiştir: bu özel sipariş

Bir pseudo-element seçici basit seçiciler son sırası için eklenmiş olabilir.

Birbasit seçiciler dizisibir kombinatorik ile ayrılmış değildir bu kadar basit seçiciler zinciridir. Her zaman bir tür seçici ya da evrensel bir seçici ile başlar. Başka bir tür evrensel seçici veya seçici sırayla izin verilir.

Birbasit bir seçicibir tür seçici, seçici, evrensel, özellik seçici, sınıf seçici, İD seçici, ya da pseudo-sınıf ya.

Pseudo-sınıf basit bir seçici. Pseudo-element, ancak, basit bir seçici benzer bile değil.

Ancak, :hover gibi kullanıcı-eylemi için pseudo-sınıfları1eğer bu efekti uygulamak gerekirsadecekullanıcı pseudo-element kendini ama a öğesi değil kurduğunda, o zaman bu mümkün düzeni-bağımlı bazı karanlık geçici çözüm dışında değildir. Metin tarafından açık olarak, standart CSS pseudo-elements şu anda sınıflar pseudo var. Bu durumda, pseudo-element yerine gerçek çocuk bir öğe için :hover uygulamak gerekir.


1Tabii ki, bu sözde elemanlar beri soru, değil mi link olarak bağlantı sözde sınıfları :visited gibi) için geçerli değildir.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Feel The Electricity!

  Feel The Ele

  20 ŞUBAT 2010
 • fireflame65

  fireflame65

  27 Mart 2007
 • GoldgenieOfficial

  GoldgenieOff

  23 Temmuz 2009