SORU
7 AĞUSTOS 2011, Pazar


Java için herhangi bir Sahte Dosya Sistemi çerçeve var mı?

IO işlemleri yoğun kullanımı (dosya sistemi, bu durumda) bir projede testler takdim ediyorum. Sistem dosyaları, eğer dosya varsa denetler, onları siler kapatır sürekli, vesaire açar.

Yakında düzenli alay benim testleri zor kurmak ve neden yapmak gibi pek bir yararı olmaz o kadar belli oldu. Öte yandan, sahte bir dosya sistemine sahip olmak harika olurdu, ve oldukça kolay kurma bence.

Ruby adamlar yine yaptı gibi görünüyor, ve ruby için soruyorum tam olarak ne var: http://ozmm.org/posts/fakefs.html.

Java için uzaktan benzer bir şey var mı?

CEVAP
7 AĞUSTOS 2011, Pazar


File FileInputStream gibi sınıfları "" Java uzayda. sanal dosya sistemleri için farklı gönderme için imkan sağlamak zordur çünkü daha önce Java 6 ve

7, Java sanal dosya sistemleri için destek; Developing a Custom File System Provider bkz. Bu size ne yapmak istediğinizi yapmak için izin verir mi bilmiyorum, ama aramaya başlamak için iyi bir yerdir.


Vıdı. Aslında herhangi bir sahte dosya sistemi yok aslında, tek başıma en az bir uygulama yerine getireceğim sanırım. FileSystemProvider kullanarak bir şey kazandım

Aslında, FileSystemProvider kullanarak kazandın:

 • Eğer açık kaynak Lisansı altında serbest (eğer) senin yerinde başka insanlar için çok yararlı olabilir bir şey, ve diğer amaçlar için uygulamak.

 • Eğer şu anda başka biri üzerinde çalışıyor olabilir bir FileSystemProvider geçmek için karar verirseniz, kendiniz için daha kolay yapmak.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Paul Schroder

  Paul Schrode

  30 Kasım 2007
 • technodromeband's channel

  technodromeb

  28 NİSAN 2011
 • World Science Festival

  World Scienc

  1 Mayıs 2008