SORU
30 NİSAN 2009, PERŞEMBE


JSLint: daha önce bir fonksiyon'un Kullanarak hata tanımlı

JSLint harici Javascript dosyaları etmenin en iyi yolu kullanıyorum ama aldığım hatalar büyük miktarda fonksiyonları tanımlanmış onlar önce kullanılan.

Bu gerçekten endişe gereken bir konudur?

FF,IE 7,Krom umurunda değil gibi görünüyor. Fonksiyonları gibi popüler ınit() kullanıyorum genellikle, normalde sopa üst olarak bana mantıklı geliyor (ben gibi gibi. benzer ana ()), göre JSLint, olmaya itti için alt dosya.

CEVAP
30 NİSAN 2009, PERŞEMBE


Eğer fonksiyonları function anahtar kelime kullanarak bildirirseniz, ilan edilmeden önce kullanabilirsiniz. Eğer farklı bir yöntem kullanarak bir işlev bildirmek, ancak, bir işlev ifadesi kullanarak veya Function kurucu gibi) kullanmadan önce işlevi bildirin. Daha fazla bilgi için Mozilla Geliştirici Merkezi this page bkz.

function anahtar kelime ile tüm fonksiyonlarını bildirmek varsayarsak, programlama tarzı bir soru olur bence. Şahsen, benim fonksiyonları yapısı mantıklı görünüyor ve kod mümkün olduğunca okunabilir kılan bir şekilde tercih ederim. Senin gibi, örneğin, her şeyin başladığı, çünkü üstünde init bir işlev koymak istiyorum.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • fouseyTUBE

  fouseyTUBE

  21 Mart 2011
 • Paulo Bautista

  Paulo Bautis

  21 Aralık 2008
 • whatever

  whatever

  30 EYLÜL 2005