SORU
29 Mayıs 2011, Pazar


Kullanarak " koyuyorsun;sayfa özel" nerede 3.1,; javascript kodu Raylar?

Benim anladığım kadarıyla, senin javascript 1 dosya içine birleştirilmiş. Raylar application.js Bildirim dosyanın alt kısmına //= require_tree . eklediğinde varsayılan olarak yapar.

Bu hayat kurtarıcı bir gerçek gibi görünüyor, ama sayfa özel javascript kodu hakkında biraz endişeliyim. Bu kodu her sayfada idam olsun mu? İstediğim son şey benim tüm nesneleri için sadece 1 sayfa üzerinde gerektiğinde her sayfa için örneği.

Ayrıca, orada kod için potansiyel olmadığını çatışmalar da mı?

Ya da sadece bu sayfa için javascript kodu yürüten bir yöntemi çağıran sayfanın alt kısmında script küçük bir etiket koymak mı?

Artık require.js daha sonra ihtiyacınız var mı?

Teşekkürler

EDİTTüm cevaplar için teşekkür ederiz... ve gerçekten sorunu alıyorsanız sanmıyorum. Bazıları hakkında stil ve yok gibi ilgili... ve diğerleri sadece söz javascript_include_tag... biliyorum var (tabii ki...) ama öyle görünüyor ki Raylar 3.1 yolda ileri sarmak için tüm Javascript 1 dosya yükleme yerine bireysel Javascript en alt her sayfa.

Bulabildiğim en iyi çözüm id s classdivetiketleri bazı özellikleri sarmak için. Javascript kodu, eğer id class sayfasında ise sadece kontrol etmek ve eğer varsa, bununla ilgili bir javascript kodu çalıştırın. Eğer dinamik unsuru sayfasında ise bu şekilde, javascript kodu application.js büyük dosya Dişliler tarafından paketlenmiş dahil olmasına rağmen çalışma yok.

Yukarıda benim çözüm ise bir arama kutusu 100 sayfa 8 dahil edilirse, bu 8 sadece sayfalar üzerinde çalışacak yararı vardır. Ayrıca site Sayfa 8 üzerinde aynı kodu eklemek zorunda kalmayacak. Aslında, hiç sitenizde manuel komut dosyası etiketleri eklemek için bir daha hiçbir yere.

Bu sorumun gerçek cevabı olduğunu düşünüyorum.

CEVAP
11 AĞUSTOS 2011, PERŞEMBE


Varlık Boru hattı denetleyicisi özgü JS yapmayı önermek dokümanlar:

Eğer bir ProjectsController oluşturulur, örneğin,/projeler JavaScript uygulaması/varlıklar/yeni bir dosya olacak.js.app/varlıklar/kahve ve başka bir/projeler stil.css.scss. Sen koymak gerekir herhangi bir JavaScript veya CSS eşsiz bir kontrolör içinde kendi varlık dosyalar, bu dosyaları. o zaman yüklü sadece bu denetleyicileri ile çizgileri gibi <%= javascript_include_tag parametreler[:denetleyicisi] %>ya &;=% stylesheet_link_tag lt parametreler[:denetleyicisi] %>.

http://guides.rubyonrails.org/asset_pipeline.html

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Ciaran Blumenfeld

  Ciaran Blume

  20 NİSAN 2009
 • Fr. Eckle Studios

  Fr. Eckle St

  29 Kasım 2006
 • Myron and Nejusha dance

  Myron and Ne

  2 AĞUSTOS 2012