SORU
9 EKİM 2008, PERŞEMBE


Nasıl ASP.NET düğme etiketi kullanabilir miyim?

Diğer şeyler arasında, CSS tarzı metin ve gömme bir grafik düğme içinde sağlar ASP.NET bir web sitesinde <button> yeni etiketi kullanmak istiyorum. <input type="button">, <button> önceden var olan bir kontrol işlemesini sağlamak için bir yolu olarak asp:Button kontrol işler?

Okuduğum var bir uyumsuzluk ile IE gönderme düğmesinin biçimlendirme yerine öznitelik değeri ne zaman düğmeye içinde yer almaktadır <form> ama ASP.NET olacak kullanarak bu özelliği olay için yangın __doPostBack her neyse, ben öyle düşünmüyorum, bu bir sorun olabilir.

Bu kullanım etmemem için bir sebep var mı? Nasıl asp:Button, ya da yeni bir sunucu denetimi temel ile desteklenmesi hakkında gitmek istiyorsunuz? Eğer bu önlenebilir eğer kendi server benim kontrolümde değil yazmayı tercih ederim.

< / ^ hr .

İlk başta <button runat="server"> çözüm çalıştı, ama ben hemen HtmlButton denetim yok olan li > bir özelliği olması gereken bir durum yaşandı. Bir kontrol Düğmesi miras oluşturmak için sonra tüm ihtiyacım olacak gibi görünüyor.

Ben render yöntemini geçersiz kılar ve istediğim gibi render yapmak için ne yapmam gerekiyor?

< / ^ hr .

GÜNCELLEME

DanHerbert cevabı bana buna bir çözüm yolu bulmak yine ilgi yaptı, biraz daha zaman üzerinde çalışarak harcadım.

İlk olarak, TagName aşırı daha kolay bir yolu var:

public ModernButton() : base(HtmlTextWriterTag.Button)
{
}

Etiket innerhtml olduğu haliyle Dan'in çözüm sorun geri gönderme doğrulama hatası neden değer özelliği, içine yerleştirilir. İlgili bir sorun, eğer değer özelliği düzgün hale getirirseniz bile, YANİ değeri yerine innerhtml neyse <button> etiket mesajların kafayı uygulanması. Yani, bu herhangi bir uygulama doğru değer özelliği kılmak için AddAttributesToRender yöntemi geçersiz kılmak gerekir, ve tamamen geri gönderme vida değil de IE için geçici çözüm bir çeşit sağlamak.

YANİ sorun varsa veri sınırlama bir kontrol için komut adı/CommandArgument özelliklerini Yararlanmak istiyorsanız aşılmaz olabilir. Umarım birileri bu geçici bir çözüm önerebilirsiniz.

Render konusunda ilerleme var:

ModernButton.cs

Bu doğru değeri ile 9* *uygun bir html olarak işlenir, ama ASP.NET Geri gönderme sistemi çalışmıyor. Command etkinlik sağlamak için ihtiyacım olan şeyin yazdım, ama ateş etmiyor.

Bu düğmeye teftiş yan yana düzenli bir asp:Button ile aynı istiyorum farklılıklar dışında görünüyorlar. ASP.NET bu durumda Command olay kablolama nasıl emin değilim.

Ek bir sorun, iç içe geçmiş sunucu denetimleri (false) ParseChildren niteliğiyle gördüğünüz gibi işlenmiş değil. Oldukça kolay işlemek sırasında denetime edebi html metin enjekte, ama nasıl iç içe sunucu denetimleri için destek sağlar mı?

CEVAP
23 Temmuz 2009, PERŞEMBE


Kullanma o sana söylese [button runat=""] server önemli anma yeterince iyi bir çözüm - çok değil .Programcılar kullanarak korkar NET "yerli" HTML etiketleri...

Kullanımı:

<button id="btnSubmit" runat="server" class="myButton" 
  onserverclick="btnSubmit_Click">Hello</button>

Bu genellikle gayet iyi çalışıyor ve herkes benim takımda mutlu.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • FRED

  FRED

  1 EKİM 2005
 • Nickcidious

  Nickcidious

  6 HAZİRAN 2011
 • StalkerJS

  StalkerJS

  15 HAZİRAN 2010