SORU
11 EKİM 2008, CUMARTESİ


Nasıl bir konsol uygulaması hata ayıklama modu yürüttükten sonra Visual Studio Ara yapmak için?

Bir konsol uygulaması olarak çalıştırmak istiyorum destek birim testleri bir koleksiyon var.

Bu proje üzerinde çalışıyorum ve testleri hata ayıklama mümkün olmak istiyorum bu testleri yaptım, istiyorum zaman konsol testleri Çalıştır sonra Aç kal.

Eğer serbest modunda çalıştırırsanız konsol penceresi program çıkar sonra kalabilecek görüyorum, ama hata ayıklama modunda bu durum böyle değil.

Eklemek istemiyorum 'sistemi ("") duraklama; programıma' ya bir karakter okuma gibi başka kesmek. Ben sadece eğer serbest modunda çalışıyor olsaydım ... ... gibi hata ayıklama ile testler yaptıktan sonra Visual Studio duraklama yapmak istiyorum. Ayrıca eğer testleri çıktı, Visual Studio çıktı windows yakalanıp istiyorum ama o da olması gerekenden daha zor gibi görünüyor.

Bunu nasıl yapabilirim?

Teşekkürler!

CEVAP
3 ŞUBAT 2012, Cuma


http://connect.microsoft.com/VisualStudio/feedback/details/540969/missing-press-any-key-to-continue-when-lauching-with-ctrl-f5

Eğer seçtiyseniz bile konsol alt için varsayılan istiyorsunuz eski sürümlerinde "boş proje", ama 2010 değil, bunu el ile ayarlamak gerekir. Bunu yapmak için sağ ya da sol (muhtemelen bu konuda endişelenmenize gerek yok bu yüzden seçilir) solution Explorer'da projeyi seçin. Ardından "proje" menüsünü açılır menü, ardından "*project_name* özellikleri" >"yapılandırma özellikleri" >"linker" >"sistem" ve ilk özellik, açılır "alt" özelliği için "konsolu (/ALT:KONSOL)". Konsol penceresi şimdi yürütme her zamanki gibi sonra açık kalmalı.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • jonathepianist

  jonathepiani

  31 Temmuz 2008
 • Sorikan

  Sorikan

  3 ŞUBAT 2008
 • SPBedition

  SPBedition

  24 HAZİRAN 2013