SORU
27 AĞUSTOS 2009, PERŞEMBE


Nasıl böyle büyük mükafat düzenleyici Yazı tipi Boyutunu Artırmak için?

Ya bu bir kabus ya da gerçekten rahatsız etmişe herkesin artırmak için yazı tipi boyutu Güncellemelerinden bir acı popo ... araştırdım ve hiç kimse gibi görünüyor bu soruyu cevaplamak için ... lütfen bana onun bir kabus.

CEVAP
5 EYLÜL 2011, PAZARTESİ


Böyle Büyük Mükafat 4.1

Hala çok büyük bir acı. Zavallı UI (Ama benim zihniyet değişken ve METOD isimleri 100 karakter yapmak yazılım mühendisleri zihniyet maç görünmüyor. tasarım Benim şikayet etmek yeterli)

Geçerli sürüm için bir önceki posta olarak değiştireyim.

 1. Yakın Güncellemelerinden Açık herhangi bir proje (Aksi takdirde Yazı tipi penceresi bir proje açıkken erişilemez.) Yazı Tipi Ve Renk
 2. 'Tema' kutusunu seçin veya tema değiştirmek (veya seçin tema istediğiniz şekilde değiştirin ve " düğmesini tıklatın, alt tema listesi için klon ilk yedekleme için yok Geri Al seçeneği)
 3. Kaynak Düzenleyici iletişim kutusunda yazı tipini ayarlayabilirsiniz metin türleri listesi vardır: Düz metin Yorum Belgeleri Açıklamalar . . .

 4. Seçin veya kaynak düzenleyici listesi ve yazı tipi adını ve boyutunu tüm öğeleri için özellikle 'Yazı tipi' penceresi altında 'Kaynak Düzenleyici" penceresi. Eğer bunlardan biri vurgulayarak atlamak için ne varsa (Yazı tipi almak mümkün olacak Ve yeni boyutları seçin, ama yaptığınız değişiklikler değil neden merak edecektir Müfettiş uygulamalı!)

 5. 'Yazı tipi' penceresi ' I küçük, neredeyse gizli, ve kesinlikle kötü tasarım 'T' simgesi yazı tipi adı ve boyutunu sağında.
 6. Voila! Sadece 14 tuş vuruşlarını Font Müfettiş pencere elde edebiliyoruz!
 7. Mevcut yazı tipi denetiminde önceden seçilmiş olacak. Değişiklikler ne olursa olsun, şimdi bu seçilen metin türleri için uygulanacak 'Kaynak Düzenleyici" penceresi. örneğin ^ Yazı . Menlo >Normal >14
 8. Kapat pencereleri Kutsal Kase için bu ava açıldı.

Tebrikler. Sizin olabilir şimdi kod okuyun. O kadar acısız değil mi?

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Michael Neal

  Michael Neal

  2 Mayıs 2009
 • Showtime

  Showtime

  21 HAZİRAN 2006
 • steeletraining

  steeletraini

  28 NİSAN 2010