SORU
3 Temmuz 2009, Cuma


Nasıl hata ayıklama/Javascript CSS hover sorunları için

Ben sık sık DOM Javascript değişiklikleri nedeniyle ilgili CSS düzen sorunları hata ayıklama kendim vurgulu bir olay ya da farklı CSS kuralları :hover seçici nedeniyle başvuran tepki olarak bulabilirsiniz.

Normalde, Firebug bana sorun yaşamanıza neden olan unsur incelemek ve CSS özellikleri, ve bu özelliklerin nereden geldiğini görmek için kullanmak istiyorum. Ancak, ne zaman gezinip dahil, olur imkansız, çünkü en kısa sürede taşımak için farenizi aşağı Firebug panel, elementler de ilgilendiğiniz artık süpürdü, CSS kurallarını uygulama farklı, ve (JS uçuşu) DOM değişti.

"DOM durumu ve uygulama :olduğu gibi . DOM incelemek için vurgulu dondurmak için ne yapabilirim ^strong>sırasındavurgulu bir olay?

Sorun, bu tür hata ayıklamak için nasıl başka fikirler gelebilir tabii ki.

CEVAP
21 NİSAN 2010, ÇARŞAMBA


Firebug ama bu küçük yapabilirsin"". adamcağız Eğer incelemek öğesini ve ardından kapat html sekmesi, DOM sekmesi örneğin, ne zaman geri dönersiniz html sekme "stil" css sekmesindeki doğru olacak bir ok açılır seçici yeri seçebilirsiniz :hover devlet unsuru olmak etkin. Ama bu benim için çalışıyor göstermek için sekmeler arasında geçiş yapmak berbat bir şey.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Jon Reed

  Jon Reed

  14 AĞUSTOS 2006
 • Madeon

  Madeon

  31 Ocak 2010
 • MrRandomSong

  MrRandomSong

  29 Kasım 2009