SORU
2 HAZİRAN 2012, CUMARTESİ


Neden test için JUnit kullanmak?

Belki soruma bir acemi, ama gerçekten altında kullanırdım şartlar anlayamıyorum?

Basit uygulamalar ya da daha büyük olanları yazmak ister System.out ifadeleri ile test ediyorum ve bana oldukça kolay dikişler.

Neden test-dersimiz hala aynı yöntem çağrısı, ne cevap verecekler kontrol etmek zorunda ve biz o zaman her şeyi not eklemek için bir yük varsa proje JUnit, gereksiz klasörler oluşturun?

Neden bir sınıf yazmak ve bir kerede System.out test ama Test sınıfları oluşturmak değil mi?

PS. Asla sadece öğreniyorum büyük projeler üzerinde çalıştım.

Amaç nedir?

CEVAP
2 HAZİRAN 2012, CUMARTESİ


Bu test değil, "el ile çıkış bakıyor" (yanıt almak gibi biz de bilinir). Daha resmi olarak "el ile anormal çıkış arıyor" (LMFAO). olarak bilinir.(Aşağıdaki nota bakınız)

Kodu değiştirmek istediğiniz zaman uygulamayı çalıştırmak ve kod değişiklikleri etkilenen LMFAO gerekir. Hatta küçük projelerde, bu sorunlu ve hata eğilimli.

Şimdi 50 bin, 250 bin, 1 milyon için LOC veya daha fazla büyütmek, ve bir kod değişiklik yapmak her zaman LMFAO. Girişleri, çıkışları, bayraklar, koşulların kombinasyonu ölçekli oldunuz, zor ve mümkün olan tüm dalları egzersiz için. bu hoş değil mi, bu imkansız değil sadece:

Daha da kötüsü, LMFAO anlamına ziyaret sayfaları üzerine sayfaları web uygulaması, çalışan raporları, kağıtla üzerinde milyonlarca günlük hattında onlarca dosya ve makineleri, okuma, üretilen ve teslim edilen e-postalar, metin mesajları kontrol, kontrol yolu bir robot, dolum bir şişe soda, verileri toplayan bir yüz web Hizmetleri, kontrol denetim izi: bir finansal işlem... anlamadın mı. "Çıkış "çıkış" toplam sistem davranış anlamına gelir." metin birkaç satır anlamına gelmez,

Son olarak, birim ve davranış testleritanımlayınsistem davranış. Testler, sürekli entegrasyon sunucusu tarafından işletilen ve doğruluğu kontrol edilebilir. Emin, bu yüzden olabilir System.outler, ama CI server yaramayacak biliyorum eğer onlardan biri yanlış-ve eğer, onlar birim testleri, ve belki de ayırabilirsiniz.

Ne kadar iyi olduğumuzu düşünüyoruz olursa olsun, insanlar test çerçeveler veya CI sunucuları ünitesi iyi değil.


İşaret (kaba) yorum, yanıt almak . not: ^em>test, amaçoksınırlı bir anlamda. Bir sürecin bir parçası olarak bütün bir proje üzerinde anlamlı bir şekilde tekrarlanabilir değil. Akın aşamalı bir ÇOĞALTMA gelişmekte olan, ama asla o artımlı testleri şekillendirilir.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • AndyMcMillinTV

  AndyMcMillin

  6 HAZİRAN 2007
 • Codecourse

  Codecourse

  3 ŞUBAT 2009
 • Dellbear816

  Dellbear816

  4 Mart 2008