SORU
16 Mart 2011, ÇARŞAMBA


Neden'böyle büyük mükafat 4 t herhangi bir ürün oluşturmaz?

Yapı yapılandırması ne olursa olsun, benim iPad app bina aslında bir çıkış değil .dosya app. Öyle vadede iPad simülatörü ve bir cihaz, ama ne zaman vurdum inşa etmek veya inşa etmek ve çalıştırmak, ikili görünür altında Ürünlerde kırmızı ve oluşturulan bu "inşa" klasörü olarak belirlenmiş inşa ayarlar.

Herhangi bir fikir?

CEVAP
16 Mart 2011, ÇARŞAMBA


Yapı ürünleri ve diğer aracılar/geçici türetilmiş bir veri dizini/dizinleri dosyaları Güncellemelerinden 4 yerler şimdi yerine "inşa" ürün dosyaları ile karışık dizin. Temiz böylece yeni çalışma alanları ile başa çıkmak için birbirlerini kirletmeden farklı çalışma alanlarında farklı projeler oluşturur yapar.

Eğer orijinal şablonu eski olsaydı, inşa ürününüz muhtemelen kaynak dizinine göre kırmızı belli ediyor bu yüzden inşa ürünleri dizininize göre yerine. Varsayılan olarak, türetilmiş veri dizini ~/Library/Geliştirici/Güncellemelerinden/DerivedData altında olacak. Geçerli çalışma/proje bu dosyaları yerleştirmek nerede olduğunu görmek içinDosya->Çalışma Alanı Ayarları...ve bir göz atınKonum Oluşturun.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Dive In

  Dive In

  17 Temmuz 2013
 • Need for Speed

  Need for Spe

  8 ŞUBAT 2006
 • PlugResearch

  PlugResearch

  22 Mart 2006