SORU
27 Kasım 2011, Pazar


Nerede iOS 5 simülatörü ekran görüntüleri saklanır?

İPhone Simülatörü iOS 5, ama onları bulamıyorum çalışan bazı ekran görüntüleri kurtardım.

Bu sorun, her dosya sistemi bulmak için. lanet olası beni aldı önce, ve ben vardı Bu sadece bir insan olduğumu, ya da kimse bu özelliği kullanıyor mu ya da ne kadar basit?

Gerçek telefonum kapalı ekran görüntüleri alabilirsiniz biliyorum, ama retina Ekran istemiyorum normal ekran görüntüleri istiyorum.

CEVAP
27 Kasım 2011, Pazar


 1. Eğer simülatörü içinde Dosyasını kullanarak ekran görüntüleri oluşturmak ->Kaydet Ekran görüntüsü (Command-S), bu dosyaları gibi bir şey olarak Masaüstünde sonunda: iOS Simulator Screen shot Apr 22, 2012.png.

 2. Böyle büyük mükafat 6 ve daha yeni altında, cihaz ekran görüntüleri "Ekran görüntüsü" böyle büyük mükafat düğmesi "Aygıtlar" menüsü masaüstünde sona erecek. Al ile alındı Adlı bir dosya arayın "Screen Shot 2014-MM-DD at HH.MM.SS.png"

 3. Eğer böyle büyük mükafat içinden ekran görüntüleri oluşturmak Güncellemelerinden 5 ve üstü için, (Düzenleyici), ~/Library/Application Support/Developer/Shared/Xcode/Screenshots Bu bulabilirsiniz. Almak için donanım aygıtı takılı olması gereken böyle büyük mükafat (Organizatör) ekran görüntüleri. Organizatör simülatör ekran görüntüleri almak için görünmüyor.

Ve böyle büyük mükafat dışında:

 1. Eğer ekran görüntüleri Bulucu (command-shift-3 veya command-shift-4) kullanarak oluşturursanız, sonunda bu da masaüstündeki gibi: "Screen Shot 2012-04-22_AM.". png

 2. Eğer Kapmak uygulama (/Application/Utilities) kullanırsanız, siz karar verin her yerde bu dosyaları kaydedebilirsiniz. :-)

 3. Eğer uygulama içinde Fotoğraf kitaplığı için bir ekran görüntüsü kaydettiyseniz, UİGetScreenİmage ve UİİmageWriteToSavedPhotosAlbum ile örneğin, onlar ~/Library/Application Support/iPhone Simulator/***version***/Media/DCIM/100APPLE ulaştırıyor

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Absolute Zero(Programming Tutorials)

  Absolute Zer

  22 Kasım 2012
 • CrazyMan

  CrazyMan

  14 Mayıs 2008
 • DancingIsAPassion

  DancingIsAPa

  29 AĞUSTOS 2009