SORU
5 Mart 2014, ÇARŞAMBA


Olamaz ya Eclipse, ADT 22.6 Sanal aygıt (AVD) oluşturmak ve düzenlemek için Android

Bu sorun 0* others*benim durumumda TAMAM düğmesi gri-ed değil, bir benzer sesler. Ama tanımayanlar için bağlantıları tıklatın olmaz...

Ya benim ayarları girdikten sonra Eclipse içinden bir AVD düzenlemek için çalışıyoruz, "" düğmesi gibi görünüyor "tıklanabilir" ama ı tıklatın, kesinlikle hiçbir şey olmuyor. TAMAM clickable but useless

Görüntü yüklü ve hedef platform API kullanılan eşleşen uygun bir sistem var emin oldum. Açıkça bir CPU değil, cilt için, TAMAM düğmesini silik yapmak istediği her şey vb seçildi,.

Eğer AVD yöneticisi kaçarsam/AVDs oluşturmak düzenleyebilirsinizdışarıdatutulma, yani bu dünyanın sonu değil, ama bu belirli bir sorun için bir çözüm var gibi hissediyorum ve bunu çözmek için yardım istiyorum.

Yönetici olarak tutulma (eclipse dışında çökmesini AVD yöneticisi durdu) çalışan denedim. Bekleyeceğiz, ya da birden çok kez tıklayarak denedim. Görev Yöneticisi bakarak, yeni işler I I veya eclipse CPU veya RAM kullanımı artar başlar. "Sanal Aygıt" penceresi bile geçmiyor. Edit Android

Herhangi bir ipucu?

(Çalışan ADT eklentisi, btw, farklı bir şekilde çalışmak için başarısız paketlenmiş versiyonu ile Indigo. Java 1.6.0 45. Windows 8, ne yazık ki. Vb RAM)

CEVAP
5 Mart 2014, ÇARŞAMBA


BU ADT 22.6.0 HATALARI İÇİN OLASI BİR ÇÖZÜM OLDUĞUNU, BU HATALARIN SONRADAN KURAR AŞAĞIDAKİ SABİT SADECE

İndir ve yeni ADT v22 yükleyin.6.here (zip) 1 veya SDK manager güncellemek için kullanın

Google tarafından biraz hata gibi görünüyor, bu sorun sonra bulundu"ADT 22.6"güncelleme. Yaygın olarak bildirildi"Açık Kaynak Projesi Android - İssue Tracker"ve kimse düzgün henüz cevap vermedi.

Ancak kısmen başarılı açarak bir AVD oluşturmak için çalışıyordum"AVD manager.exe"dan"Android SDK"yeni AVD oluşturmak için doğrudan SDK klasöründe AVD Manager.exe açmayı deneyin.

Olabilir biz herhangi bir uyum için beklemek zorundaAndroid community

Benim için çalıştı,.. gibi .

(Windows 8.1 Pro 64 Bit, Java 1.7 Güncellemesi ile İLGİLENİYORUZ 25, Eclipse Kepler Standart Hizmet 1, Android Development Toolkit 22.6.0 Bırakın.v201403010043-1049357)

Güncelleme 1

Daha fazla araştırma fırlatan ortaya çıkardıAVD YöneticisidanYöneticisi (Araçlar -->SDK AVDs Yönet...)ayrıca herhangi bir sorun olmadan çalışıyor.

Güncelleme 2

Daha fazla kötü haber AVD oluşturmakomut satırı aracıçok.

Güncelleme 3

Bazı parametre varsayarak başlatma sırasında geçtiAVD yöneticisidanEclipseneden bu sorunlar

Güncelleme 4

GüncellendiJavaiçinFIRSATLAR 1.7 Update 51veStandart SDK, EclipseiçinKepler Hizmet 2 Bırakınsorunlar için en son ve onların kararı. Ayrıca altında test edilmiştirDebianve aynı sonuçları elde.

Güncelleme 5

https://code.google.com/p/android/issues/detail?id=66661 android proje üyeleri sorunları uygun ve ADT yaklaşan sürümleri (22.6.1 - 22.6.3) tarafından düzeltme sözü verdi. Yani zamanda geriye dönüş için öneririmADTdaha düşük bir sürüm için version 22.3.0

Mevcut ADT kaldırmak için gidin

-- ^ Yardım . -- ^ Tutulma . Yükleme Ayrıntıları -->Android Geliştirme Araçları -->Kaldır

Android kaldırma tüm paketler önereceğim(DDMS, Hiyerarşi Görüntüleyici, NDT, Traceview, OpenGL ES, vb.)herhangi bir olası uyumluluk sorunlarını önlemek için ve yukarıdaki linkten yeni bir ADT ile yükleyinarşiv yükleme yöntemi.

Bu sorunu geçici olarak çözmek olacağını umuyoruz. Ve here ADT yeni sürümü bekleyin.

Güncelleme 6

YeniADT,sürüm 22.6.1bu sorunları çözecek . şimdi

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Dirty Loops

  Dirty Loops

  21 Mayıs 2007
 • Marina and The Diamonds

  Marina and T

  8 Temmuz 2008
 • Modus Recordings

  Modus Record

  26 Kasım 2008