SORU
14 AĞUSTOS 2008, PERŞEMBE


Program aracılığıyla iPhone SMS gönder?

Kimse yok mu, programlı olarak iPhone dan bir SMS gönderin nasıl mümkünse, ve resmi SDK Cocoa Touch / biliyor mu?

CEVAP
12 EYLÜL 2008, Cuma


Kısıtlamalar

Eğer iPhone üzerinde bir program dahilinde bir SMS göndermek eğer, arka planda insanlar spam oyunlar yazmak mümkün olacak. Gerçekten arkadaşlarınızdan gelen spamları zorunda kalmak eminim, "bu yeni oyunu Deneyin! Benim boxxers bu roxxers, ve senin de olacak! roxxersboxxers.com!!!! Şimdi kaydolun eğer 3,200 RB puan alırsınız!!"

Apple (ya da kısmen) otomatik SMS ve arama işlemleri otomatik için kısıtlamaları vardır. (Eğer oyun yerine günün belirli bir zamanda 911 aranan düşünün)

En iyi bahis eğer tam otomasyon istiyorsanız online SMS gönderme servisini kullanan internette Ara server Kur, ve o rota üzerinden SMS gönder. (yani, iPhone programı gerçek SMS gönderir, sunucu) için UDP paketi gönderir

iOS 4 Güncellemesi

iOS 4, ancak, şimdi uygulamanıza aktarabilirsiniz bir viewcontroller sağlar. SMS alanları, kullanıcı SMS denetleyicisi içinde göndermek başlatabilir sana önceden doldurmak. Kullanarak aksine":... sms" url biçimi bu uygulama açık kalmak için izin verir, ve sen de doldurmak için izin veririçinvevücutalanlar. Hatta birden çok alıcıya belirtebilirsiniz.

Bu kullanıcı açıkça farkında olmadan, otomatik SMS gönderme engeller. Hala iPhone kendisinden tam otomatik SMS gönder, bazı kullanıcı etkileşimi gerektirir. Ama bu en azından sana her şeyi doldurmak için izin verir, ve uygulama kapanış önler.

MFMessageComposeViewController sınıfı iyi belgelenmiş, ve tutorials Ne kadar kolay uygulamak olduğunu gösteriyor.

iOS 5 Güncelleme

iOS 5 iPod touch ve iPad cihazlar için mesajlar içerir, henüz kendim test ettim olsa da, tüm iOS cihazlar MFMessageComposeViewController üzerinden SMS göndermek mümkün olacak olabilir. Eğer durum buysa, o zaman Apple hücresel modem yok cihazlar adına mesaj gönderdiği bir SMS server çalışıyor.

iOS 6 Güncelleme

Bu sınıf için değişiklik yok.

iOS 7 Güncelleştirmesi

Şimdi Eğer kullandığınız ileti orta boy bir konu veya ekleri kabul eder ve kabul eder ne olduğunu görmek için kontrol edebilirsiniz. Konuyu Düzenle ve orta sağlar mesaj nerede, ekler ekleyebilirsiniz.

Bu sınıf için sınırlamalar

Bu, belki de, iOS 5 altında dışında iOS 4 ve iPod çalışmaz ya da iPad dokunmatik olmadan telefonlarda işe yaramaz unutmayın. Cihaz ve iOS sınırlamaları bu denetleyici kullanmadan önce algılamak ya da iPhone 3G, 3G ve 4 son teknoloji iPhone'lar için app kısıtlayan risk gerekir.

Ancak, SMS gönderdiği bir ara sunucu bu iOS cihazların tüm SMS internet erişimi olduğu sürece göndermek için izin verir, hala birçok uygulama için daha iyi bir çözüm olabilir. Alternatif olarak, cihaz desteklemiyor ne zaman kullanmak, ve sadece online bir SMS hizmeti dönün.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Caroline Martin

  Caroline Mar

  19 EYLÜL 2008
 • HowToBasic

  HowToBasic

  8 Aralık 2011
 • Rozetked | Обзоры

  Rozetked |

  5 AĞUSTOS 2011