SORU
14 Aralık 2009, PAZARTESİ


SDK yükleme hatası Windows 7

Windows 7 SDK yüklemek için tamamen yapamaz olmak benim makine üzerine gibiyim, ve internette bulduğum tek çözüm kayıt defteri değişiklikleri bir sargı yapmaktır. Böyle bir şey yapmamıştım yine başarılı.

Bu bildirilen hata:

Bir sorun seçili Windows SDK bileşenleri yüklenirken hata oluştu.

Bu yükleme "Windows SDK 7" ürün aşağıdaki hata oluştu: Lütfen daha fazla bilgi için. samples\setup\html\configdetails.htm belgeye bakın Microsoft

Bu sorunu gidermek ve Windows SDK kurulumu yeniden başlatın deneyin lütfen. Eğer bu konu ile ilgili sorun devam ederse, lütfen http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=130245 SDK takım destek sayfasını ziyaret edin.

Görüntüle düğmesini tıklatın yükleme günlüğünü gözden geçirmek için Günlük.

Çıkmak için tıklatın.

Çok başvurmak için Samples dizin yok, ve SDK destek ekibi yok artık yaşamak için görünmüyor.

Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

CEVAP
2 EKİM 2011, Pazar


Şimdi Microsoft Bilgi Bankası makalesi çağırdıWindows SDK Fails to Install with Return Code 5100bu sorun ve düzeltmek açıklar:

Bu sorun, Visual C 2010 yeniden Dağıtılabilir daha yeni bir sürümü yüklü olan bir bilgisayarda Windows 7 SDK yüklediğinizde oluşur. Visual C 2010 yeniden Dağıtılabilir Windows 7 SDK yükler sürümü 10.0.30319.

Hata iletisini, yükleyici View Log düğmesi açılabilir günlük dosyası, yer almaktadır. Aksi takdirde, burada bulunabilir: %userprofile%\AppData\Local\Temp\ %temp%. Günlük dosyası en olası SDKSetup_7.xxxxx.log denir.

Çözüm: Kaldırma C 2010 yeniden dağıtılabilir herhangi bir Görsel mevcut.

Ben sadece bu sorunu vardı ve çözüm baktımCtrl F5,Fix Problem Installing Windows SDK for Windows 7işe yaramadı ama.

Etrafta araştırdım ve bu sayfayı buldumInstalling Visual C 2010 and Windows SDK for Windows 7: offline installer and installation troubleshootingdanışmak orada çalıştı. Temelde bazı sorunlar var ve günlük dosyasında neler olduğuna bakmak gerekir. Benim günlük dosyası vardı:

6:17:07 PM Saturday, October 01, 2011: C:\Program Files\Microsoft SDKs\Windows\v7.1\Setup\SFX\vcredist_x64.exe installation failed with return code 5100

böylece yukarıda web sayfası önerdi, ben yükledim hem kopya Visual C 2010 yeniden Dağıtılabilir Paketi vardı (x 86 ve x 64), ve sonra kontrol ettim Windows 7 SDK yükleyici yine işe yaradı.

Bana daha farklı bir sorun olabilir rağmen. En çözümleri deneyinCtrl F5ve patheticcockroach.com bağlantılı web siteleri.

Ben bu yardımcı umut!

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • incognitotraveler

  incognitotra

  27 Mayıs 2010
 • Noam Erez

  Noam Erez

  3 NİSAN 2012
 • Toddler Fun Learning

  Toddler Fun

  8 ŞUBAT 2013