SORU
22 HAZİRAN 2010, Salı


Uyarı: Paket Kaynakları faz inşa Kopyası bu hedefin bulunduğu's Bilgi.plist dosyası

İkiye bir proje oluşturur ayırdım ve her plist bir dosya verildi. Her şey gayet iyi çalışıyor, ama bu uyarı oluştur almaya devam ediyorum:

Warning: The Copy Bundle Resources build phase contains this target's Info.plist file 'MyApp-Info.plist'

Uygulamam oluşturmaya çalıştığımda bu çıkıyor. İkinci hedef için bina aynı hata (uyarı SecondTarget-Info.plist) verir. Bir uyarı neden emin değilim, ben bu yanaistiyorum.plist dosyası içeren bir yapı. .plist dosyaların her bir hedef üyelik (kendi oluşturmak için).

Bu uyarı ne anlama geliyor? Gitmek için bir yolu var mı?

CEVAP
22 HAZİRAN 2010, Salı


http://developer.apple.com/iphone/library/qa/qa2009/qa1649.html

Alıntı:

Muhtemelen bir Bilgi ekledi çünkü bu uyarı alıyorsanız.Kopyalama Bundle kaynaklarınıza plist dosyasını şekilde görüldüğü gibi faz oluşturmak

enter image description here

Bu İNFOPLİST_FİLE Bilgi adını belirtir ayarı oluşturun.plist hedef ile ilişkili. Bir hedef oluştururken, böyle büyük mükafat bu ayar ve kopya başvurulan Bilgi inşa okur.uygulama paket içine plist. Güncellemelerinden otomatik Bilgi işleme nedeniyle.plist, Kopyalama Bundle kaynaklarınıza faz inşa veya hedef üye olun eklemek gerekir.

Bu uyarıyı gidermek için Bilgi seçin.Paket Kaynak faz gösterildiği gibi 1, tıklatın inşa kopyadan (–) plist Kaldır düğmesi aşamasından silmek için.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Edgar flores

  Edgar flores

  7 HAZİRAN 2006
 • SPBedition

  SPBedition

  24 HAZİRAN 2013
 • williamfitzsimmons

  williamfitzs

  14 Mart 2008