SORU
23 Temmuz 2015, PERŞEMBE


Visual Studio 2015 Kırık Jilet Intellisense

Yükleme ve sonra tamir sonraVS2015örnek ben hala göremiyorum ıntellisense () sunucu tarafında MVC görüşlerimi almak. Bir oturumda ileti İ açar açmaz ilk kez bir uyarı alıyorum.cshtmldosya ve Activitylog dosyasını ele alalım. Hata iletisi activitylog.xml (kısa versiyon) alınan:

Sistem.ArgumentException: Öğe zaten eklenmiş. Anahtar sözlük: '' . RazorSupportedRuntimeVersion

İşte tam sürüm:

Sistem.Yansıma.Targetınvocationexception: özel Durum oluşturuldu bir çağırma hedefi tarafından. --->Sistem.ArgumentException: Madde zaten eklenmiş. Sözlükteki anahtar: '' . RazorSupportedRuntimeVersion Eklenen anahtar: 'RazorSupportedRuntimeVersion' Sistem.Koleksiyonları.Karma tablo.Ekle(Object key, Nesne nvalue, Boolean ekleyin) Sistemi.Koleksiyonları.Karma tablo.(Object key, Object value) Ekle Sistem.Koleksiyonları.Uzman.HybridDictionary.Ekle(Object key, Nesne değeri) Microsoft.Studio.Yarar.PropertyCollection.(Nesne AddProperty anahtar, Nesne özelliği) Microsoft.VisualStudio.Html.Package.Razor.RazorVersionDetector.Microsoft.Html.Editor.ContainedLanguage.Razor.Def.İRazorVersionDetector.(İTextBuffer GetVersion textBuffer) Microsoft.Html.Editör.ContainedLanguage.Jilet.RazorUtility.(İTextBuffer TryGetRazorVersion textBuffer, Sürüm& razorVersion) Microsoft.Html.Editör.ContainedLanguage.Jilet.RazorErrorTagger..decimal(İTextBuffer textBuffer) --- iç özel durum yığını Sonu --- izleme Sistem.RuntimeMethodHandle.(Object target, Object[]ınvokemethod tartışmalar, İmza sig, Boolean kurucu) Sistem.Yansıma.RuntimeConstructorİnfo.(BindingFlags Çağırmak invokeattrher, Ciltçi, Nesne[] parametreleri, Cultureınfo kültür) Sistem.RuntimeType.(BindingFlags bindingAttr Createİnstanceİmpl , [] Ciltçi Nesne değişkenlerini, Cultureınfo kültür, Nesne[] activationAttributes, StackCrawlMark& stackMark) Sistem.Aktivatör.Createınstance(Type, bindingAttr BindingFlags, , [] Ciltçi Nesne değişkenlerini, Cultureınfo kültür, Nesne[] activationAttributes) Sistemi.Aktivatör.Createınstance(Type, Object[] argümanlar) Microsoft.Html.Editor.ContainedLanguage.Common.ContainedCodeErrorTaggerProvider'1.CreateTagger[T](İTextBuffer textBuffer) Microsoft.Studio.Metin.Etiketleme.Uygulama.TagAggregator'1.(İTextBuffer GatherTaggers textBuffer)

GÜNCELLEME: varolan bir web uygulamasını açtığımda veya sıfırdan yeni bir tane oluşturmak zaman da olur. Ayrıca bir örneği varVS2013yüklü ve aynı makine üzerinde çalışan.

No intellisense at all

Hayır ıntellisense hiç ben yukarıdaki pic de görebileceğiniz gibi, ne de kod renklendirme her türlü.

Bunu düzeltmek için nasıl hakkında herhangi bir ipucu? Şimdiden teşekkürler.

CEVAP
24 Temmuz 2015, Cuma


Kullanıcı verileri sıfırlanıyor bu sorunu çözdüm

devenv.exe /resetuserdata

ve kaldır ".vs" projemde klasör.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Autodesk 3ds Max Learning Channel

  Autodesk 3ds

  23 HAZİRAN 2010
 • Diogo Oliveira

  Diogo Olivei

  4 HAZİRAN 2006
 • The Onion

  The Onion

  14 Mart 2006