SORU
16 EYLÜL 2008, Salı


Visual Studio ekleyeyim .suo şöyle .kaynak denetimi için Kullanıcı dosyaları?

Visual Studio çözümleri gizli kullanıcı dosyaları iki tür içerir. Arada bir çözümdür .hangi suo şöyle dosya bir ikili dosya. Diğer proje .bir metin dosyası olan kullanıcı dosyası. Tam olarak bu veri dosyalarını içeren mı?

De kaynak denetimi (benim durumumda Subversion) bu dosyaları ekleme gerekip gerekmediğini merak ediyorum. Eğer çözüm çıktı dosyalarını başka bir geliştirici çekleri bu eklenti bilmiyorum eğer doğru değilse, Visual Studio otomatik olarak yeni kullanıcı dosyaları oluşturur?

CEVAP
16 EYLÜL 2008, Salı


Bu dosyalar daha çok genel kullanıcı tercihi yapılandırmaları makineniz için özel içerir. Ayrıca, VS hep SCM tarafından işaretlenmiş, yani çalıştırmak hemen hemen her zaman değişecek 'değişti'. Ya da vardır bilmiyorum, bir proje 2 yıldır VS kullanarak yapıyorum ve hiçbir sorun bunu yaparken vardı. Sadece küçük bir sıkıntı hata ayıklama parametreleri (yürütme yolu, hedef dağıtım, vb.) saklanır, o dosyaları (bilmiyorum ki), bu yüzden eğer bir standart için onları mümkün olmayacaktır 'yayınlamak' ile SCM için diğer geliştiriciler için gereken tüm geliştirme ortamı 'hazır' kullanın.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Dellbear816

  Dellbear816

  4 Mart 2008
 • Helder Barreto

  Helder Barre

  22 Mayıs 2006
 • Soulkiller13 ツ

  Soulkiller13

  30 Mayıs 2013