SORU
2 ŞUBAT 2011, ÇARŞAMBA


Yoluna erişim engellendi

Bu soru birçok kez soruldu biliyorum, ama benim sorun için bir çözüm bulamıyorum. Klasörüne kaydetmek için çalışıyorum .net c# ama bu istisna olsun:

Access to the path 'C:\inetpub\wwwroot\mysite\images\savehere' is denied.The error occured at mscorlib because  at System.IO.__Error.WinIOError(Int32 errorCode, String maybeFullPath)
at System.IO.FileStream.Init(String path, FileMode mode, FileAccess access, Int32 rights, Boolean useRights, FileShare share, Int32 bufferSize, FileOptions options, SECURITY_ATTRIBUTES secAttrs, String msgPath, Boolean bFromProxy, Boolean useLongPath)
at System.IO.FileStream..ctor(String path, FileMode mode, FileAccess access, FileShare share, Int32 bufferSize, FileOptions options, String msgPath, Boolean bFromProxy)
at System.IO.FileStream..ctor(String path, FileMode mode)

Bu klasör (savehere) network service everyone tam kontrol verdi ama yine de bu durum bile iis_iusrs için tam denetim verdim. Ve IIS Yöneticisi aracılığıyla da explorer erişim vermek için hala bir şans denedim

2008 R2 ve IIS erişim vermek için ihtiyacım Olan 7.5, Windows server üzerinde yapıyorum?

Teşekkürler

CEVAP
2 ŞUBAT 2011, ÇARŞAMBA


Yolu '' engellendi . C:\inetpub\wwwroot\mysite\images\savehere erişim

Mesajı dikkatle okuyun. Dizin olarak aynı ada sahip bir dosya kurtarmak için çalışıyoruz. Buna iznimiz yok. Adı gibi kullanmak gerekir''. C:\inetpub\wwwroot\mysite\images\savehere\mumble.jpg

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • FRED

  FRED

  1 EKİM 2005
 • Jonathan D.

  Jonathan D.

  3 Kasım 2006
 • TVNorge

  TVNorge

  5 EKİM 2006