SORU
23 AĞUSTOS 2009, Pazar


'5 < HTML durum ne;video> etiketi ve web kamerası entegrasyonu?

Tehlike altında bir tür gibi görünüyor olsa da, açık video standardı harika bir fikir. Hareket bazı demolar ile takip gördüm - kavram kanıtı, ama ilginç yine de. Şimdi, bu gibi kavramlar olacağını söyleyebilirimgerçekteneğer kullanıcının kamerası erişim olurdu, eğer orada bir kazancı... Sadece elinizle Flickr üzerinden tarama havada hayal.

Biraz Araştırdım ama bu konuda herhangi bir ayrıntılı tartışma bulamıyorum. Bazı yerlerde söz edilir, ama bu bana çok uzak görünmüyor. Herkes bu desteği planlanmış olup olmadığını biliyor mu? Evet, herhangi bir prognoz eğer 'zaman'? ;-)

Tabii ki, bunun için oldukça iyi bir güvenlik modeli hayal olurdu sanırım

CEVAP
26 AĞUSTOS 2009, ÇARŞAMBA


Gittim ve küçük bir adım atmış, Tamam, hala net, kesin cevaplar. Bu WHATWG muhtemelen orada biriyle temas etmeye karar verdim benim için bir cevap olurdu. Gerçekten olması gerekiyordu kim olduğunu bilmiyordu, ama adam Anne van Kesteren genellikle Web geleceğini çok iyi biliyor gibi Hollandalı, e - posta adresi sağlar artı.

Onun cevabı muhtemelen herhangi bir iyi, bu kadar kısa olmaz çeviri: tüm işleri yapmak için bazı kaba fikirler var ama şu anda somut bir şey yok. Device APIs and Policy Working Group Bu çalışma devam etmeli.

Kendi sayfasını okuyarak bana başka bir şey de - neden sadece fark yaparweb kamerasıerişim? Eğer Google tarayıcı işletim sistemi taşımak için çalışırsa, sadece kamerası daha ihtiyacımız var. Neden bir Web uygulaması var onu da iPod'unuzu yönetmek değil mi? Her şey mümkün olmalıdır. Yepyeni bir kavram '' evrim geçirmelidir . sitesi güvenilir sanırım ^em>eğerbu gibi işlevleri kullanılabilir gelir, ama aslında bir çözüm varhiçbir şeyvar , değil mi? ;-)

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • kourtneyannmakeup

  kourtneyannm

  19 ŞUBAT 2012
 • Malwarebytes

  Malwarebytes

  22 Temmuz 2007
 • Ownage Pranks

  Ownage Prank

  13 AĞUSTOS 2007