SORU
29 NİSAN 2013, PAZARTESİ


Android İNSTALL_FAİLED_UİD_CHANGED

Benim Android Nexus geçenlerde burada bu hata ile karşılaştı ancak 4, kullanarak hata ayıklama yapıyorum. Bu hata ile ilgili biraz araştırma yaptıktan sonra, uygulama doğru değil silinmiş olması ile ilgili bir sorun gibi görünüyor. Ben hata ayıklama uygulaması diğer Android cihazlar üzerinde iyi de öykünücüsünü olarak çalışır, bu hata sadece benim Nexus 4 üzerinde gerçekleşiyor. Bilgisayara cihazımı taktım ve veri/data klasörleri silerek denedim ama hala aynı sorunu alıyorum. Ben de ayarlar-uygulamalar kesinlikle kaldırılması olduğuna emin olmak için kontrol etti.

Herkes bu sorunun nasıl çözüleceği hakkında bir fikriniz var mı? Bazı kullanıcılara göre, kök erişimi düzgün veri/veri silmek istiyorum, bu doğru mu? Yoksa bunun başka bir yolu var mı?

CEVAP
16 HAZİRAN 2013, Pazar


Bazen de veri klasörleri kaldırmanız gerekir. Benim için com.kikin.cts /data/data/com.kikin.cts klasöründe bir dizin de kullanıcı alanı içinde bir paket vardı. INSTALL_FAILED_UID_CHANGED ama veri klasörü çıkardıktan sonra olmaya devam etti, hata gitti.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • 99being99

  99being99

  2 EYLÜL 2008
 • AceHoodVEVO

  AceHoodVEVO

  12 Mayıs 2009
 • Yanko Kral

  Yanko Kral

  8 HAZİRAN 2006