SORU
17 ŞUBAT 2012, Cuma


Böyle büyük mükafat 4.4 ve Komut Satırı Araçları yükledikten sonra

Nasıl komut satırı alabilirim araçları böyle büyük mükafat ile yüklü 4.4 / inşa Mac OS X v10.8 (Mountain Lion) veya daha sonra?

Böyle büyük mükafat 4.3 aksine hiçbir yükleyici (sadece bir paket var).

Tüm komut satırı araçları var gibi görünüyor (İçindekiler/Geliştirici altında paket,), ama uygun ortam değişkenleri hiçbiri onları kullanacak şekilde ayarlayın.

Benim ortamı Kur olacak koşabilirim bir senaryo bir yere komut satırından oluşturma desteği var mı?

CEVAP
17 ŞUBAT 2012, Cuma


5.1 böyle büyük mükafat ve 10.9). (ayrıca böyle büyük mükafat 5.1.1) 10.10 ile çalışır)

xcode-select --install sürüm Sürüm 2003 ile başarısız 2333 birlikte çalıştı. Eğer çalışmazsa xcode-select --install ve aşağıda açıklandığı gibi yükleyin.

Şubat ayı başlarında 2014 xcode-select --install raporlama "Yazılım Güncelleme sunucu şu anda kullanılabilir değil çünkü yazılımı yükleyin". Geç Şubat 2014 yılında komutu sadece yardım görüntüleniyor başladı.çözümdoğrudan indirmek için, "" aşağıda. Ayrı İndirin bakın

Böyle büyük mükafat 5.0.1 ve OS X 10.9

Böyle büyük mükafat 5.0.1 ve Mavericks 10.9 ile komut satırı aracı artık böyle büyük mükafat kullanılabilir. Apple Geliştirici Araçları sitesinden indirilmiş olmalıdır bunun yerine: https://developer.apple.com/downloads/index.action. Bu geliştirici hesabı ile imzalanması gerekir.

Veya terminal üzerinden(yayın docs): Komut Satırı Geliştirici Araçları paketi kullanarak talep üzerine kurulabilir "böyle büyük mükafat---seçin ve yükleyin” ve yüklü araçlar Yazılım Güncelleme ile otomatik olarak güncellenecektir. OS X 10.9 bu özellik için gereklidir. Önceki sürümleri için, böyle büyük mükafat-app indirmek kullanmaya devam edin.

Terminalde komut çalıştırma üretir aşağıdaki GUİ:enter image description here

İçinde Böyle Büyük Mükafat (5.0)

Böyle büyük mükafat "İndir" tercih bölmesinde komut satırı araçları ve önceki iOS gibi isteğe bağlı bileşenleri yüklemek için Simülatörleri. yeni bir içerir Bu bölme tıklatın açmak için "" üst düğmesi Apple logosu yakınlarındaki ekranın sol, ardından "Tercihler" ve ardından "". " Güncellemelerinden İndir

Böyle büyük mükafat 5.0ekran görüntüsü: enter image description here

Böyle büyük mükafat 4.xekran görüntüsü: screenshot of downloads pane

Ayrı İndirin

Eğer böyle büyük mükafat varsa, Apple'dan ayrı bir yükleme olarak kullanılabilir:

developer.apple.com/downloads/index.action, gidin ve Apple ID ile oturum (ücretsiz indir). Sol bölmede, "komut satırı araçları" ve paketi OS sürümüne uygun seçim X. Mac OS X 10.7.3 veya üstü Gerekir. için arama

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • GUN-TIME with Brandon

  GUN-TIME wit

  3 ŞUBAT 2009
 • Harvest: Greg Laurie

  Harvest: Gre

  6 HAZİRAN 2006
 • Ty Moss

  Ty Moss

  20 Kasım 2007