SORU
4 EKİM 2014, CUMARTESİ


Böyle büyük mükafat 6 proje yeniden adlandırdıktan sonra hata: "çıkış kodu 1 (kullanım -v çağırma görmek)" başarısız oldu linker komut;

Sonra ben oluşturmak bir Güncellemelerinden 6 projesi bile almadım yazılmış herhangi bir kod, eğer çalışıyorum adlandırma ile çift tıklatarak kalın program başlık üst sol köşesinde navigator ve daha sonra teyit istediğim işaretli maddelerin adları değişti, ben aşağıdaki hatayı denerim çalışan: "çınlama: hata: linker komut başarısız ile çıkış kodu 1 (kullanım -v görmek çağırma)"

Hatta aracı her şeyi önceki Adı, Bilgi de dahil olmak üzere adlandırılmış görmek kullanmaya çalıştım.plist sorunu olduğunu düşünüyorum) ve yeni adının değiştirilmesi. Bilgi adlandırarak.plist el ile bir hata yok diyorum.

Neyi yanlış yapıyorum?

CEVAP
12 Kasım 2014, ÇARŞAMBA


Adını değiştirdikten sonra da aynı hatayı gördüm ve temizleyerek tamir edebildim "" benim Yapı Ayarları değerleri içinde "Testler" hedef: . Test Ana

enter image description here

Alternatif olarakEğer ihtiyacınız testleri yapabilmek için çalıştırdıktan sonra değişen adı proje gerekir güncelleme MyProject.app/MyProject değeri her iki alana yansıtacak şekilde yeni adı proje (örn. * *1)

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Edge-CGI 3D Tutorials and more!

  Edge-CGI 3D

  11 HAZİRAN 2013
 • martin shervington

  martin sherv

  7 EKİM 2011
 • Kanál používateľa McsFuego

  Kanál použ

  12 EKİM 2011