SORU
19 NİSAN 2010, PAZARTESİ


Böyle büyük mükafat "Yapı ve Arşivi" komut satırından

Böyle büyük mükafat 3.2 Build menüsü altında harika yeni bir özellik "ve" bir oluşturur .İnşa Arşiv sağlar dosya Geçici dağıtım için uygun ıpa. Ayrıca Organizatör açın, "Arşivlenmiş Uygulamalar" ve "Uygulama iTunesConnect için Gönderin." gidebilirsiniz

Orada kullanmak için bir yol "ve Arşiv Oluşturmak" komut satırı (yapı bir senaryonun parçası olarak)? xcodebuild bir şekilde işin içinde olacağını kabul ediyorum, ama man Sayfa bu konuda bir şey söylemek gelmiyor.

GÜNCELLEMEMichael Grinich istenen açıklama; burada komut satırı oluşturur, ancak senden sonra böyle büyük mükafat Organizatör yapabileceğiniz özellikleri ile yapamazsın ne "ve Arşiv Oluşturmak."

 1. Tıklayın "Paylaşım Uygulaması..." beta test ile IPA paylaşmak. Guillaume Aşağıda, bazı Güncellemelerinden büyü nedeniyle belirttiği gibi, bu IPA dosya ayrı ayrı dağıtılmış gerektirmez .mobileprovision beta test yüklemek için gereken dosya; büyülü. Komut satırı komut hayır yapabilir. Örneğin, Arrix betik (1 Mayıs teslim) bu şartı karşılamıyor.
 2. Beta yapı test ettikten sonra daha da önemlisi, tıklayın "iTunes Uygulama" Apple için aynı şey inşa göndermek için çok ikili, yeniden olmadan çıktı. Connect Gönderebilirsiniz Bu imkansız komut satırından, çünkü imza uygulaması bir parçası oluşturma işlemi; imzala bit için Özel beta testi YA da imzala onlara sunulmak üzere App Store, ama ikisi birden olamaz. Hayır IPA komut satırı üzerinde inşa edilen beta telefonlar üzerinde test edilmiş ve daha sonra doğrudan Apple'a gönderilebilir.

Biri gelip beni yanlış kanıtlamak isterim: bu özelliklerin her ikisi de böyle büyük mükafat GUI harika ve komut satırından yinelenemez iş.

CEVAP
16 Kasım 2010, Salı


Komutu satırından oluşturma ve arşiv işlemi otomatikleştirme, ben sadece blog article bunu başarabilirsiniz açıklayan yazdım buldum.

Kullanmanız gereken komut xcrun:

/usr/bin/xcrun -sdk iphoneos PackageApplication -v "${RELEASE_BUILDDIR}/${APPLICATION_NAME}.app" -o "${BUILD_HISTORY_DIR}/${APPLICATION_NAME}.ipa" --sign "${DEVELOPER_NAME}" --embed "${PROVISONING_PROFILE}"

the article tüm ayrıntıları bulacaksınız. Eğer herhangi bir sorunuz varsa sormak için tereddüt dont.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Ciaran Blumenfeld

  Ciaran Blume

  20 NİSAN 2009
 • rtisticsdev

  rtisticsdev

  31 Mayıs 2012
 • Unbox Therapy

  Unbox Therap

  21 Aralık 2010