SORU
15 NİSAN 2010, PERŞEMBE


ffmpeg bir android için (kullanarak öğretici: &; ffmpeg " ve Android.mk")

Bir android için ffmpeg derlemeye çalışıyorum. Bu tema üzerinde çeşitli yazılar buldum ama bunlardan olmayan bir iş gibi görünüyor. [1] tarihinde gönderildi gibi ffmpeg inşa etmek için çalıştı. Herkes başarıyla ffmpeg kullanarak tezi öğretici bir derleme mi? Adım 5'e 4 fark etmek nasıl emin değilim.

4. ADIM: Yapılandırma ...

ADIM 5: Mall of Sofia root cd dir, türü TARGET_ARCH=yapmak kol APP=ffmpeg-org

5 adımda öğretici olarak belirtildiği gibi bir uygulama bina önceki bazı adımlar gerekiyor gibi geliyor bana. Ne yazık ki klasörde hiçbir uygulama yapmam gerekiyor. Güncel android sürüm 3 Mall of Sofia ve gerçek ffmpeg [3] bültenleri ve [4] kontrol kullanıyorum. Her tavsiye için teşekkür ederim.

[1] http://slworkthings.wordpress.com/
[2] http://gitorious.org/~olvaffe/ffmpeg/ffmpeg-android
[3] http://ffmpeg.org/download.html

CEVAP
28 EKİM 2010, PERŞEMBE


Net etrafa baktıktan sonra. Bulduğum tek çalışan çözüm ffmpeg android uygulaması kullanmak için bağlantı noktası kurulmuş olan Bambuser tarafından sağlanır.

Kod: http://bambuser.com/opensource

Temelde kopyalayın .dosyaları jnı/lib dizini ile birlikte .h, javah ile JNI sarıcı gerek oluşturabilir ve çalışır dosyaları.

DÜZENLEME:

Bu yazı android için birkaç paket ffmpeg bir proje ortaya çıktı yazıldığından bu yana, derlemek ve kullanmak için en kolay olanlardan biridir burada: https://github.com/guardianproject/android-ffmpeg .

Çalıştırma kabuk komutu koştu bir ikili derleme statik olarak (kütüphane) yaklaşım gerektirir. Arama 'android ffmpeg' çatal ve ilgili projeler için. için github

İyi paketlenmiş bir yöntem JNI tabanlı bir uygulama bulamadık ama.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Glove and Boots

  Glove and Bo

  1 ŞUBAT 2007
 • Kassem G

  Kassem G

  25 EKİM 2006
 • WPBeginner - WordPress Tutorials

  WPBeginner -

  17 Temmuz 2009