SORU
5 EKİM 2010, Salı


'in Paket explorer arka plan rengi Eclipse windows tema izler. Değiştirme windows olmadan rengini değiştirmek için' tema istiyorum. Mümkün mü?

Belki bir şekilde renkleri yerel olarak (uygulamaya bağlı olarak) değiştirmek için?

Tutulma beyaz bir arka plan rengini, pencerelerin aynı beyaz' etkin pencere arka plan rengi. Eğer temanın rengini değiştirirsem, renk değişiklikleri tutulması.

Tüm tema sonra her program garip bir renk alır (çünkü) değiştirmeden bu yazılım rengini değiştirmek istiyorum. Bu mümkün mü? Belki farklı programlar, ya da bir şey için farklı windows temalarını uygulamak için bir yol olduğunu düşündüm.

Windows XP, windows Klasik tema kullanıyorum.

CEVAP
18 Ocak 2013, Cuma


"Tema" 4 Krom Tutulması yükleyin http://marketplace.eclipse.org/content/eclipse-4-chrome-theme

Sonra Eclipse UI widget bir sürü özelleştirebilirsiniz. Ama sana en azından bir kutu çıkar. Bunun için CSS sekmesine (Tutulma 4 Krom Tema) ve bu yapıştırmak gerekir:

Tree, List, Table {
 background-color: #202020;
 color: #d0d0d0;
}

Sen-ebilmek değiştirmek hemen hemen her şey, sorunu bulmak, ve aslında bazı şeyler bitmap bunu değiştiremezsiniz (eğer öyleyse bitmap karanlık ve set karanlık bir arka plan olacak "gevşek" bit eşlem)

Gereçler bu liste yardımcı olabilir, http://download.eclipse.org/rt/rap/doc/1.5/help/html/reference/theming/index.html ama onlar sizin widget isimleri, Eclipse info (Kimlikleri ile) hakkında genel bir bilgi verebilir, bu yüzden dikkatli olun :-)

= = = = Geç ayrıca . çok

Tek bir yerde ihtiyacınız olan her şey, özel bir karanlık bir tema için bağlantılar da dahil olmak üzere: http://mihai-nita.net/2013/09/19/dark-eclipse/

Mac Ekranı 2013 (lütfen dosyayı değiştirdikten sonra Eclipse yeniden başlatın emin olun) Eylül: Örnek olarak Vurdu

enter image description here

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Chanre Joubert

  Chanre Joube

  27 Temmuz 2012
 • DrePwn

  DrePwn

  22 Temmuz 2011
 • NCIX Tech Tips

  NCIX Tech Ti

  2 Ocak 2007