SORU
30 AĞUSTOS 2010, PAZARTESİ


"kimlik Doğrulama Başarısız oldu" Eğit ve GitHub ile hata

Eclipse Helios at Eğit ve eklenti GitHub Hesabım ile kullanmaya çalışıyorum, ama ben yapılandırmak çalıştığınızda "Auth" hata Başarısız oldu. ben bir kurdum

Ben olsam bu kadar olsun, ama şans... galiba bir sorun ile Şifremi ama AFAIK Eğit baktığını doğru yerde (/home/user/.ssh/id_rsa) ve bende hiçbir sorun connect tarafından ssh git konsol istemci.

Bazı bloglar bu URI ve Eğit. ayrıştırıcı bir sorun ama ben hala bir çözüm bulamadım diyor.

CEVAP
11 Mayıs 2011, ÇARŞAMBA


Benim cevabım güncelliğini yitirmiş olabilir ama umarım birileri için yararlı olabilir.

 1. Sizin EclipsePencere > Tercihler >Ağ Bağlantıları > SSH2""SSH2 (veya sadece yazın tercihler penceresini filtre kutusu). (DD) bilinen iyi id_rsa bir anahtar yükleme girişiminde bulundum, daha önce vardı komut satırından benim depo itti, ve bu iyi çalıştı. ""İki adım anahtarı, farkettim eklemeye çalışırken iki anahtar uzunlukları farklıydı. Belki de bu nerede Eğit. ve tutulma fowling? Github için oluşturulan anahtarımı 2048, anahtar uzunluğu Eclipse/tarafından oluşturulan Eğit 1024. SSH bilmiyorum eğer bu sorun olup olmadığını görmek için yeterince iyi.

 2. "Anahtar Yönetimi"tab tuşuna basın "RSA Anahtar oluştur..."düğme. İsteğe bağlı olarak yorum ekleyebilirsiniz (genellikle e-posta adresi) ve anahtar için parola. Parola kimlik doğrulama işlemi sırasında kullanılır GitHub üzerinde.

 3. Oluşturulan ortak anahtarı (a kopyala sadece "RSA Key...Oluşturmak"altındaki kutu düğme) ve GitHub ekleyin hesap.
 4. Basın"Özel Anahtar Kaydet..."düğme RSA özel anahtarı kurtarmak için dosya. Varsayılan anahtarları saklanır tarafından SSH2 ev dizini (bakınız "Genel" sekmesi).

İşte bu! Şimdi GitHub repo kodunuzu itmek gerekir.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • International Secret Agents Concerts

  Internationa

  2 Aralık 2008
 • michellefeng's channel

  michellefeng

  26 Kasım 2006
 • xSammyJoe1

  xSammyJoe1

  19 Temmuz 2011