SORU
28 NİSAN 2011, PERŞEMBE


Nasıl bir modül küresel etmesinin önünü kullanarak kurarım?

Geçenlerde) üzerinde Node.js ve etmesinin önünü modülü yüklü ve bence ayarlarında bir sorun var:

npm install [MODULE] is not installing the node.js module to the default path 
which is /usr/local/lib/node_modules.

CEVAP
29 NİSAN 2011, Cuma


Eğer etmesinin önünü modülü global olarak yüklemek istiyorsanız, -g yeni bir bayrak kullanmak için, örneğin: emin olun

npm install forever -g

Genel öneriler 1.0 rc (blog.nodejs.org alınan) beri etmesinin önünü modül yükleme ile ilgili:

 • Eğer programınızda kullanmak istediğiniz bir şey kullanarak takıyorsanız ('ne'), o zaman gerekirkurun yerel olaraksenin kökünde proje.
 • Eğer üzerinde kabuk olarak kullanmak istediğiniz bir şey takıyorsanız komut satırı falanyükleme bu genel olarakböylece onun ikililer PATH ortam içinde son değişken.

Ben sadece son zamanlarda bu önerileri kullanılan ve çok rahat geçti. Sonsuza kadar genel olarak yüklü bir komut satırı aracı olduğu için () ve tüm uygulama yerel olarak modüller.

Eğer bazı modüller genel olarak (açık veya mongodb gibi) kullanmak istiyorsanız, ancak, bu tavsiye (blog.nodejs.org alınan):

Tabii ki, bazı durumlar vardır, her ikisini de yapmak istiyorum. Kahve-script ve Her iki uygulamalar için iyi bir örnek Express bir komut satırı arayüzü var bir kütüphane gibi. Bu gibi durumlarda, aşağıdakilerden birini yapın:

 • Her iki yerde kurun. Cidden, disk üzerinde bu kadar kısa mı uzay mı? Sorun değil, gerçekten. Küçükler JavaScript programları.
 • Bu dünyada yükleyin ve sonra etmesinin önünü kahve-script linki veya ifade etmesinin önünü link (eğer varsa bir platformda bunu destekler sembolik bağlantılar.) Daha sonra yapmanız gereken tek her güncelleme için küresel kopyasını güncelleştirmek hem de sembolik.

İlk seçenek benim için en iyisidir görüş. Basit, net, açık. Bu ikinci ise eğer gerçekten kullanışlı. yeniden kullanım aynı kütüphaneye gitmek farklı projeler grup. (Daha fazla etmesinin önünü geleceği taksit bağlantı.)

Bu değişimler, bir test etmedi, ama oldukça basit gibi görünüyor.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Bart Baker

  Bart Baker

  1 Aralık 2006
 • fast2hell

  fast2hell

  16 AĞUSTOS 2006
 • kimberly p

  kimberly p

  23 Ocak 2010