SORU
19 Mart 2011, CUMARTESİ


Yeniden İPython içinde alt modüller

Şu anda alt modülleri içerir scipy ve numpy/kullanan bir python projesi üzerinde çalışıyorum. İpython interaktif konsolu olarak kullanılır. Ne yazık ki bir tavsiye seviniriz şu an kullanıyorum akışı ile çok mutlu, ben değilim.

İPython çerçeve import basit bir komut tarafından yüklenir. Ancak, genellikle çerçevenin alt modüllerin bir kodunu değiştirmek için gereklidir. Bu noktada bir model zaten yüklü ve İPython ile etkileşim için kullanıyorum.

Çerçeve başlangıçta yüklendiğinde şimdi, çerçeve bu, birbirine bağlı birçok modülleri içerir, yani ana modül ve alt modüller ithal yapılandırıyor. Kod değişiklikleri yalnızca modülü reload(main_mod.sub_mod) kullanarak yeniden yürütülür. Bu değişen tüm modülleri ayrı ayrı tam yolunu kullanarak yeniden yüklemek için hantal. reload(main_module) Ayrıca tüm alt modülleri yeniden olsaydı çok kolay olurdu, ama numpy/yeniden olmadan.. scipy

CEVAP
22 Mart 2011, Salı


İPython bazı otomatik yeniden büyü ile birlikte geliyor:

%load_ext autoreload
%autoreload 2

Yeni bir hat çalıştırmadan önce her şey değişti modülleri her zaman yeniden yükler. Bu işler böyle dreload biraz daha farklı. Bazı uyarılar yazın %autoreload? yanlış yapabileceğini görmek için de geçerlidir.

EDİT:- ^locd yazım hatası düzeltildi . yük

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Shylo Sharity

  Shylo Sharit

  27 EKİM 2011
 • technodromeband's channel

  technodromeb

  28 NİSAN 2011
 • WiseOwlTutorials

  WiseOwlTutor

  21 EKİM 2011