SORU
10 Ocak 2014, Cuma


Nasıl-cı travis yerel olarak çalıştırmak için

Sadece bir proje katıldım, ve travis-cı yeniyim. Bunun yerine her küçük değişikliği zorlamak istemem .travis.yml ve her küçük inşa çalışması için kaynak yapmak değiştirin. Jenkins jenkins ile yükleme ve yerel olarak çalıştırabilirsiniz. Travis böyle bir şey sunuyor mu?

Not: gördüm travis-cı cli ve indirilen şey, ama her şey göründüğü için, kendi arama API, sonra bağlar benim github repo, eğer öyleyse ben de zorlamayın, bu sorun olmayacak ben yeniden son inşa.

CEVAP
24 Temmuz 2014, PERŞEMBE


Travis belgelerine göre: https://github.com/travis-ci/travis-ci bildiğimiz ve sevdiğimiz Travis CI web hizmeti sunmak için işbirliği yapacağını, bu projelerin bir karışım var. Proje aşağıdaki alt make test yerel projenizde: .travis.yml kullanmalarını sağlamak için görünür

travis-yapı

travis-build yapı oluşturur her iş için script. .travis.yml dosyadan yapılandırma alır ve sonra yapı çevre tarafından çalıştırılan bash bir komut dosyası oluşturur travis-işçi.

travis-yemek kitapları

travis-cookbooks tutar Sağlanması için kullanılan Chef yemek kitapları ortamlar oluşturmak.

travis-işçi

travis-worker sorumlu çalışan temiz bir ortamda komut dosyaları oluşturmak. Bunun için günlük çıkış akışları travis-günlükleri ve iter devlet güncellemeleri (bitirme/başlangıç inşa) travis-hub için.

(Diğer projeleri GitHub, web arayüzü, e-posta, ve API ile iletişim kurmak için sorumludur.)

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • dope2111

  dope2111

  29 HAZİRAN 2009
 • FD2097

  FD2097

  21 HAZİRAN 2009
 • kalabrandmusic

  kalabrandmus

  25 Kasım 2009