SORU
13 EYLÜL 2012, PERŞEMBE


Nasıl varsayılan kimlik bilgileri Visual Studio yüklenirken Visual Studio Online (TFSPreview) bağlanmak için kullanılan değiştirebilir miyim?

Ben Visual Studio 2012 yükle, bir önceki elinize sağlık, bağlı olduğu sunucuya bağlanmak için çalışacaktır.

Benimle makineleri (o da olur bağlanmak için bazen TFS2008 ve TFS2010 sunucular) sanki hep varsayılan olarak tamamen yanlış bir hesap bağlamak için Visual Studio Online (tfspreview), ve ben denemek ve almak son sürümü, verecek bir hata şeklinde:

Microsoft Visual Studio

Kaynak Denetimi Explorer

TF204017: işlem tamamlanmış olamaz çünkü kullanıcı (Hesap Service ([benim Team Foundation server]) yok bir veya daha fazla gerekli izinleri (Kullanmak) için çalışma [çalışma alanı];[benim live ıd].

TAMAM

Nasıl doğru kimlik bilgilerini varsayılan olarak, görünüşte kurgusal bir Hesap Hizmet yerine Visual Studio 2012 etkileyebilir miyim?

CEVAP
2 EKİM 2012, Salı


Kendi kimliğim ile elinize sağlık bağlanmak mümkün değildi olarak çok benzer bir sorun vardı. Resim (Hyper-V kullanıyordum) Kimlik bilgisi Yöneticisi hesabında saklı yaratmıştı kullanıcı olduğu ortaya çıktı. Visual Studio bu değiştirmek için bir yolu yoktu. Sorunu çözmek için açtımKimlik Bilgileri YöneticisiKontrol Panelinde ve kendi Hesabım için Genel Kimlik düzenlenmiş. Ve Visual Studio 2012, Team Foundation yeniden kapattım açıldı. Kimliğim için beni istenir, ancak ondan sonra Hesabım ile bağlı.

umarım bu yardımcı olur, sivilian

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • BiGSH0TROB

  BiGSH0TROB

  7 NİSAN 2011
 • metal571

  metal571

  30 Mayıs 2006
 • William Hyde

  William Hyde

  23 HAZİRAN 2008