SORU
8 Kasım 2013, Cuma


Neden Meteor kullanırsam Açısal ihtiyacım olsun ki?

Açısal tek sayfa uygulamaları oluşturmak için çok yararlıdır. Temelde farklı uç istekleri bizi daha iyi tek sayfa uygulamaları oluşturmak yardımcı olmak için burada mevcut paradigma üzerine inşa edilmiştir.

Diğer taraftan, temelde iki yönlü veri akışı sağlayan özellikle bir özelliği SATICI aradı çünkü onlar bile daha yetenekli görünüyor, Meteor var. Meteor Açısal kümesidir, ve bariz daha iyi bir seçim gibi görünüyor.

Açısal Test ve yerelleştirme gibi bazı güzel şeyler sunuyor mu, ben sadece neden sadece Meteor kullanarak karşı Meteor ile Açısal kullanmak istiyorsunuz ben anlamıyorum. Eğer birisi Meteor kullansam Meteor ile Açısal hatta herhangi MV* ön uç çerçeve kullanmak isterim neden açıklayabilir?

CEVAP
7 EKİM 2014, Salı


Bizim takımın mevcut uygulamalar çoğu çerçeveler kombinasyonu ile inşa edilmiştir.

Sadece Açısal: konuşurum o yüzden sorunuza ne kadar güzel bende ilk fırsatta bahsetmeyi seviyorum rağmen) değildi çünkü Meteor kullandığımız sebep açıklamayacağım

 1. Açıklayıcı yaklaşım- AngularJS Javascript çerçeveler dayanan yaklaşım lideridir. yakın tasarımcıları bir sürü çalışma olarak nasıl çalıştığını anlamak için kodu anlamak için olduğunu görebiliyoruz. ayrıca çok daha kolay AngularJS ile bizim takıma yeni programcılar alma.
 2. Ve eko-sistem kocaman- Açısal eko sistemi harika. açısal-x her şey için. bunu kullanmak için değil bir utanç.
 3. Şimdidaha kolay ikisini de birleştirmek- Açıkçası ben önyargılı değilim ama bizim takım ve bu kütüphane yazdı bakımı - angular-meteor ve ayrıca iki - angular-meteor tutorial birleştirmek için bir öğretici yayımladık

Bu arada - geçerli doğru cevabı eskidir. Meteor yeni şablon motoru (Blaze) ve harika bir şey

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • EmperorTigerstar

  EmperorTiger

  14 EYLÜL 2009
 • Keith Anthe

  Keith Anthe

  26 NİSAN 2011
 • modica89

  modica89

  24 HAZİRAN 2007