SORU
29 Temmuz 2011, Cuma


NuGet nasıl yüklemek için paketleri tüm paketler güncellerim.config?

İçinde birden fazla proje ile bir çözüm buldum. Üçüncü parti kaynaklar çoğu kayıp, henüz her proje için packages.config dosyası vardır.Nasıl/tüm paketler gerekli güncelleme için NuGet alabilirim?Bu her proje için komut satırı üzerinden yapılması gerekiyor mu?

CEVAP
30 Temmuz 2011, CUMARTESİ


nuget.exe paketleri geri yüklemek için kullanabilirsiniz ya da, yüklü yukarıda 2.7, ya da NuGet ile basitçe de eksik paketleri geri Visual Studio, çözüm derleme.

Nuget.exe her bir proje için aşağıdaki komutu çalıştırabilirsiniz.

nuget install packages.config

Ya da NuGet 2.7 you can restore all packages in the solution Komut satırını kullanarak.

nuget restore YourSolution.sln

Bu paketler hem aşağı çekin. Proje dosyaları proje zaten NuGet paketleri için bir referans bu komut çalıştırılırken ancak değiştirilmeyecek. Eğer bu durumda Visual Studio paketlerini yüklemek için kullanabilirsiniz.

2.7 ve üzeri NuGet, Visual Studio NuGet.exe kullanmaya gerek yok yani çözümünüzü oluştururken otomatik olarak eksik NuGet paketleri geri yüklemek olacaktır.

Güncelleme tüm paketleri içinde çözüm, önce, yeniden, ve sonra da kullanmak NuGet.exe güncelleme paketleri veya içinde Visual Studio güncelleyebilirsiniz paketleri Paket Yöneticisi Konsol penceresi varsa, ya da sonunda kullanabilirsiniz Yönetmek Paketleri iletişim.

Komut satırından son sürümü nuget.org mevcut çözüm paketleri güncelleyebilirsiniz.

nuget update YourSolution.sln

Bu herhangi bir NuGet paketleri herhangi bir PowerShell komut dosyaları çalışmaz unutmayın.

İçinde Visual Studio Package Manager Console de yeni bir yazılımı yüklemek için kullanabilirsiniz. Bu herhangi bir PowerShell komut nuget.exe kullanarak olarak çalışmayacak nerede güncelleştirmenin bir parçası olarak çalışacak yararı vardır. Aşağıdaki komutu son sürüm nuget.org mevcut her projede tüm paketleri günceller.

Update-Package

Ayrıca bu bir proje kısıtlayabilirsiniz.

Update-Package -Project YourProjectName

Eğer daha önce daha sonra yüklü olarak aynı sürümleri için paketleri yeniden yüklemek istiyorsanız Update-Paketi-Yeniden argümanı kullanabilirsiniz

Update-Package -reinstall

Ayrıca bu bir proje kısıtlayabilirsiniz.

Update-Package -reinstall -Project YourProjectName

-Yeniden yükle seçeneğini Kaldır ve paketi tekrar bir proje içine yükleyin.

Ya da Paketler iletişim Yönet paketleri kullanarak güncelleyebilirsiniz.

Güncelleme: 2013/07/10 - NuGet 2.7 nuget geri hakkında bilgiler ile Güncellendi Güncelleme: 2014/07/06 - otomatik paket Visual Studio geri ve güncel cevap getirilen diğer değişiklikler ile NuGet hakkında bilgilerle Güncellendi. Güncelleme: 2014/11/21 - Bilgi Güncelleme-Yeniden yükleyin

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Lancome USA

  Lancome USA

  30 HAZİRAN 2009
 • Michael Neal

  Michael Neal

  2 Mayıs 2009
 • SHAYTARDS

  SHAYTARDS

  1 EKİM 2008